Logo CrazyGames.com.pl

Gry w Driftowanie

Pokonuj zakręty jak król w tych wciągających grach o driftingu! Możesz posortować tę listę gier driftingowych według najlepszych, nowych i najczęściej granych, aby znaleźć najlepsze i najnowsze gry driftingowe online.

Popularne Tagi

Sztuka Driftingu

Drifting jest zarówno sztuką, jak i sportem. Sztuka driftu została spopularyzowana w Japonii już w latach 70. ubiegłego wieku, a następnie rozpowszechniona w 1995 roku dzięki serii mangi Initital D.

Drifting to także sport wyczynowy, a jeśli jesteś graczem, nie ma lepszego sposobu na popisanie się swoimi umiejętnościami niż gra o driftingu, w której mierzy się długość każdego driftu. W ten sposób możesz łatwo zmierzyć się z przyjaciółmi w grach driftingowych online lub w lokalnych sesjach.

Najlepsze Gry Online o Driftingu

Drift Hunters to popularna gra w drifting, w której możesz pokonywać zakręty na kilku torach, zdobywając punkty driftu i kupując nowe samochody. To najlepsza przeglądarkowa gra o drifcie.

Alternatywą dla Drift Hunters jest Burnout Drift, kolejna gra 3D, w której możesz ślizgać się po zakrętach, zdobywając punkty i nowe pojazdy.

Wiele podobnych gier oferuje również kategoria wyścigi i unikanie utrudnień w ruchu ulicznym. RealDrive to wspaniała gra o prowadzeniu pojazdów, z doskonałą grafiką, realistycznymi modelami samochodów i trybem driftu z różnymi wyzwaniami.

Jeśli szukasz bardziej swobodnej gry w stylu zręcznościowym, sprawdź Drift Boss. W tej grze musisz driftować na ciasnych zakrętach, nie spadając z platformy.

Jeśli chcesz zagrać w więcej gier o drifcie, zajrzyj na Drifted.com.


Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry w Driftowanie?

 1. Drift Hunters
 2. Crazy Drift
 3. Night City Racing
 4. Drift Boss
 5. DashCraft.io
 6. Burnout Drift
 7. Endless Hot Pursuit
 8. Crazy Grand Prix
 9. Car Simulator: Crash City
 10. City Car Driving Simulator: Stunt Master

Jakie są najlepsze Gry w Driftowanie do grania na telefonach i tabletach?

 1. Drift Boss
 2. Ultimate Night Racing
 3. Drift Cup Racing

Jakie są niektóre niedoceniane Gry w Driftowanie?

 1. Drift Hunters
 2. Drift Boss

Czym są Gry w Driftowanie?

Gry o driftingu to gatunek gier o prowadzeniu pojazdów, które koncentrują się na sztuce driftingu. Drifting polega na wykorzystaniu kombinacji przyspieszenia i hamowania do pozornego pokonania zakrętu samochodem.


Zagraj w najlepszą grę online Gry w Driftowanie za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w Drift Hunters i wiele innych już teraz!
Pokaż Więcej