Logo CrazyGames.com.pl

Pet Connect

640
oceny
8,4

Pet Connect to darmowa gra logiczna, w której łączysz zwierzęta, aby je uwolnić. Gra opiera się na zasadach podobnych do mahjonga i składa się z 50 poziomów. Skorzystaj z podpowiedzi, jeśli utkniesz, aby odkryć możliwy ruch. Zwróć też uwagę na czas - musisz ukończyć poziomy, zanim skończy się czas!

Jak grać

Delikatne wprowadzenie

Pet Connect ułatwia wejście do gry dzięki prostym poziomom wprowadzającym. Na tych poziomach poznasz podstawowe zasady gry w mahjonga. Możesz dopasować tylko dwie płytki tego samego typu i nie możesz ich połączyć, jeśli inne płytki je blokują.

Pet Connect zawiera 50 poziomów, które powoli stają się coraz trudniejsze, zwiększając liczbę zwierzaków na planszy. Po ukończeniu etapu zostaniesz nagrodzony wynikiem, zanim przejdziesz do następnej planszy zwierzaków. Do wyboru są ptaki, żaby, kucyki, świnie i wiele innych uroczych zwierzątek!

Wskazówki, które mogą Ci pomóc

Jeśli utkniesz, możesz skorzystać z podpowiedzi, klikając przycisk magicznej różdżki po lewej stronie. Używaj ich tylko wtedy, gdy utkniesz, ponieważ ich podaż jest ograniczona. Otrzymujesz dodatkową wskazówkę za każdy ukończony poziom. Pet Connect to zabawna i prosta gra mahjong, która jest świetna dla graczy w każdym wieku.

Więcej takich gier

Jeśli lubisz grać w gry zgodne z zasadami podobnymi do mahjonga, przejrzyj nasze gry mahjong oraz gry w których możesz łączyć wiele rzeczy. Inne fajne gry w tej kategorii to Przekąska Mahjong, Onet World, oraz Simpsonowie Mahjong.

Cechy

  • Połącz różne słodkie zwierzaki
  • Łatwy do zabawy dla dzieci
  • 50 zabawnych łamigłówek
  • Graj za darmo

Data wydania

Listopad 2017

Platformy

  • Przeglądarka komputerowa
  • Przeglądarka mobilna

Sterowanie

Kliknij lewym przyciskiem myszy, aby wybrać zwierzaka.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama