Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Papa's Taco Mia

Ocena:
9,3
(12 342 głosów)
Platformy:
Browser (desktop-only), iOS, Android
Klasyfikacja:
Strony Wiki:

Przygotuj smaczne tacos w Papa's Taco Mia! Papa Louie dał Ci pracę w nagrodę za wygranie konkursu jedzenia taco. Przygotuj doskonałe tacos dla wielu głodnych klientów i zapewnij doskonałą obsługę, aby Papa Louie prąd.

Jak grać

Zrób najsmaczniejsze tacos

Wybierz swojego zawodnika i rozpocznij życie jako mistrz robienia taco za minimalną stawkę. Wrzuć trochę mielonej wołowiny, papryki, awokado. Twarda skorupa, miękka skorupa lub cokolwiek klient sobie zażyczy.

Klienci będą zgłaszać się z różnymi specyfikacjami, a ty w miarę postępów będziesz odblokowywać nowe składniki. Oprócz napiwków będziesz otrzymywał cotygodniowy czek, w którym każdy dolar wraca do kieszeni Papy.

Uważaj, żeby zadowolić "zamykaczy" - to wyjątkowo wybredni klienci, którzy po raz pierwszy pojawili się w Papa's Taco Mia!

Zajmij się gorącym Taco Tuesday

Bycie najlepszym artystą taco nie jest łatwe. Wraz z kolejnymi poziomami będzie rosła liczba klientów i ich coraz bardziej złożone wymagania. Czy poradzisz sobie z gorącem w kuchni Papy? To zależy od tego, jak szybko przyjmujesz zamówienia, od twojej doskonałości na stanowisku grillowania i od twojego kunsztu na etapie budowania.

Kupuj ekstrawaganckie ulepszenia

Ulepszenia pozwolą ci również zmniejszyć temperaturę, gdy kuchnia stanie się wyjątkowo pikantna. Wykorzystaj zarobione pieniądze, aby kupić ulepszenia do procesu gotowania i budowania, takie jak cenna złota łopatka, która pozwoli ci wykonać najwspanialsze salta. Do dyspozycji masz także różne elementy wyposażenia stanowiska zamawiania, które zapewnią klientom przyjemne warunki oczekiwania.

Szpieguj swoich klientów w imię doskonałości taco

Papa szpiegował klientów na długo przed powstaniem Internetu. Ma pamiętnik wypełniony preferencjami. Węsz i ucz się o swoich stałych klientach, abyś mógł poprawić jakość obsługi. Im lepiej obsługujesz swoich klientów, tym więcej odznak zdobędziesz!

Cechy

  • Gratulacje, wygrałeś staż w Papa's taco shop
  • Przygotuj najsmaczniejsze tacos dla różnych klientów
  • Zapewnij klientom doskonałe wrażenia z posiłku za największe napiwki
  • Ulepsz Taco Mia! Dzięki wielu pomocnym przyrządom do gotowania i wyposażeniu

Programista

Tę grę stworzyło Flipline Studios. Sprawdź Papa's Burgeria oraz Papa's Hot Doggeria aby uzyskać więcej zabawnych gier Papy.

Platformy

  • Przeglądarka internetowa
  • Android
  • iOS

FAQs

Dlaczego Papa's Taco Mia nie działa?

Może być wiele powodów, dla których gra nie działa.

  • Aby zagrać w Papa's Taco Mia, musisz być na komputerze stacjonarnym, używając obsługiwanej przeglądarki internetowej, takiej jak Google Chrome lub Firefox.
  • Wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki i wyłączenie oprogramowania AdBlock może pomóc w rozwiązaniu problemów.
  • Kontakt z CrazyGames jeśli Papa's Taco Mia nadal nie działa w Twoim przypadku.

Jak mogę uzyskać dobry wynik od zamykających w Taco Mia?

Aby uzyskać dobry wynik, musisz wykonać każdy element niemal perfekcyjnie. Grilluj precyzyjnie i nakładaj dodatki jak najbardziej równomiernie. Jeśli coś spieprzysz, może warto zacząć od nowa.

Gdzie mogę zagrać w Papas Taco Mia bez Flasha?

Możesz grać w Papa's Taco Mia bez Flasha na stronie CrazyGames.com dzięki technologii emulacji. Nie trzeba pobierać żadnych plików, aby to zadziałało.

Sterowanie

Użyj lewego przycisku myszy do interakcji.

Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama