Logo CrazyGames.com.pl
background

Gry z Gotowaniem

Popularne Tagi

Najlepsze gry online w gotowanie!

Na CrazyGames mamy kilka z najbardziej legendarnych gier z gotowaniem na przeglądarkę, a także wiele nowych tytułów! Niektóre z najpopularniejszych gier w gotowanie to Gry Papa's. Obejrzyj epicką Pizzerie Papa's oraz Burgerie Papa's dla doświadczenia intensywnej zabawy podczas gotowania.

Gry dla dzieci z gotowaniem

Większość gier z gotowaniem na tej stronie jest świetna dla dzieci, ale niektóre z nich dostarczają edukacyjnych doświadczeń, które uczą dzieci podstaw kuchni. Jedną z takich gier jest Kuchnia dziecięca - gra z gotowaniem dla dzieci, która pokaże Ci, jak wykorzystać wszystkie składniki i jak podać posiłek głodnym gościom. Inna gra kucharska dla dzieci to Baby Hazel Czas na kuchnię - to zabawna gra z gotowaniem, w której przygotowujesz różne smaczne potrawy.

Zarządzanie restauracją

Wiele gier kulinarnych, takich jak Cafe Panika obejmują zarządzanie restauracją. W tej grze, trzeba pozostać czujnym i dostarczyć gorącą kawę w wyznaczonym czasie, aby zadowolić swoich klientów. Pizza Cafe jest podobna, ale musisz dostarczyć świeże pizze z odpowiednich składników w tej świetnej grze związanej z szybkim gotowaniem!

Gry z pieczeniem

Chcesz upiec pyszne i smaczne smakołyki? Na stronie Pieczenie niespodzianka Możesz też piec różne słodkie przysmaki, wcielając się w postać uroczego zwierzątka, które możesz ubierać w piękne stroje! Gra prowadzi Cię przez wszystkie etapy pieczenia ciasta.

Więcej gier z gotowaniem

Na tej stronie znajdziesz o wiele więcej gier online, więc sprawdź je i znajdź taką, która przypadnie Ci do gustu! Zobacz gry z jedzeniem aby zagrać w jeszcze więcej niesamowitych gier kulinarnych w przeglądarce internetowej.


Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry z Gotowaniem?

 1. Papa's Pizzeria
 2. Papa's Burgeria
 3. Cafe Panic
 4. Papa Louie: When Pizzas Attack
 5. Final Fharmacy I
 6. Cookin'Truck
 7. 2048 Cupcakes
 8. Be My Guest
 9. BFFs Winter Holidays
 10. HK Cafe

Jakie są najlepsze Gry z Gotowaniem do grania na telefonach i tabletach?

 1. Papa's Pizzeria
 2. Yummy Taco
 3. BFFs Winter Holidays
 4. Get Ready With Me: Christmas Edition
 5. Yummy Super Burger

Jakie są niektóre niedoceniane Gry z Gotowaniem?

 1. 2048 Cupcakes

Czym są Gry z Gotowaniem?

Gry w gotowanie polegają na przygotowywaniu posiłków, a często także na prowadzeniu restauracji. Możesz nauczyć się gotować różne dania, od fast foodów po wykwintne przysmaki! Zapewnij swoim klientom doskonałą obsługę w tych darmowych grach związanych z gotowaniem.


W naszym zbiorze, znajdują się 58 gry z gotowaniem. Gry te to zarówno gry przeglądarkowe na komputer oraz urządzenia mobilne, jak i aplikacje do korzystania z gier na telefony i tablety z systemem Android i iOS. Przedstawiamy wam gry 1-58, w tym Papa's Pizzeria, Papa's Burgeria, Cafe Panic, i wiele innych darmowych gier.
Pokaż Więcej