Logo CrazyGames.com.pl

Papa's Pizzeria

Ocena:
9,2
(104 702 głosów)
Wydany:
styczeń 2014
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), iOS, Android

Papa's Pizzeria powraca! Dzięki Ruffle możesz teraz ponownie zagrać w Papa's Pizzeria za darmo w swojej przeglądarce internetowej. Papa spontanicznie opuścił miasto, zostawiając cię z pizzerią. Od Ciebie zależy przyjmowanie zamówień, dodawanie dodatków do pizzy, wkładanie ich do piekarnika i krojenie pizzy! Pracuj szybko i spraw, by Papa Louie był dumny.

Jak grać

Zrób pyszne pizze

Papa's Pizzeria delikatnie wprowadzi Cię w sztukę obsługi klienta i przyrządzania parującej, pysznej pizzy prosto z pieca. Przyjmij swoje pierwsze zamówienia i zacznij od dodania żądanych dodatków. Następnie włóż pizzę do piekarnika i gotuj przez określony czas. Wszystko, co pozostaje po tym, to krojenie i serwowanie głodnym klientom, zanim staną się niespokojni!

Efektywnie zarządzaj swoim czasem

Wraz z postępem poziomów będziesz musiał wykorzystać swoje umiejętności zarządzania czasem, aby zrównoważyć przyjmowanie zamówień i robienie pizzy, ponieważ będzie więcej klientów, a wielu będzie miało bardziej złożone wymagania dotyczące zamówień.

Najlepiej, jeśli najpierw przyjmiesz zamówienia, które mają najdłuższy czas gotowania. W ten sposób możesz skupić się na przygotowaniu kolejnych pizzy i zadowolić klientów krótkim czasem oczekiwania. Musisz być dobry w wielozadaniowości, aby uzyskać najlepsze wskazówki od klientów.

Podglądaj swoich klientów

Jedną z fajnych funkcji Papa's Pizzeria jest księga Twoich powracających klientów, wyszczególniająca ich preferencje. Możesz to sprawdzić za każdym razem, gdy odblokujesz nowego stałego klienta i zobacz, jakie są jego ulubione rodzaje pizzy!

Więcej takich gier

Jeśli lubisz franczyzę Papa Louie, sprawdź Burgeria Papy i przerzuć kilka hamburgerów. Sprawdź nasze gry nastawione na gotowanie oraz te gdzie pojawia się pyszna Pizza dla wielu innych zabawnych tytułów. Kolacja z pingwinami oraz Kolacja Pingwina 2 to także klasyka w tym gatunku.

Przeglądaj nasze Gry flash zbieraj i sprawdzaj często, aby uzyskać więcej emulowanych klasyków, gdy zostaną wydane!

Cechy

  • Prowadź pizzerię Papa's, gdy go nie ma!
  • Twórz pizze od podstaw i zadowól swoich klientów
  • Różne dodatki, czasy i wzory krojenia do rozważenia
  • Żongluj swoimi obowiązkami, gdy napływa więcej klientów
  • Czerp korzyści z pieczenia doskonałej pizzy

Data wydania

  • Styczeń 2014 (Flash)
  • Sierpień 2021 (Wzburzenie)

Deweloper

Flipline Studios opracowało tę grę.

Platforma

Przeglądarka internetowa (stacjonarna i mobilna)

Sterowanie

Wykonuj wszystkie czynności za pomocą myszki.

Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama