Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Papa's Donuteria

Ocena:
8,8
(38 803 głosów)
Wydany:
czerwiec 2014
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), iOS, Android
Klasyfikacja:
Strony Wiki:

Papa's Donuteria to swobodna gra restauracyjna, w której przygotowujesz pyszne pączki dla klientów. Naucz się wałkować i kroić ciasto, smażyć je i podawać pączki z różnymi słodkimi i smacznymi dodatkami. Dni stają się coraz bardziej pracowite, więc naucz się pracować szybko bez poświęcania jakości!

Jak grać

Pokrój i rozwałkuj ciasto

Papa Louie współczuje ci, biedny chłopcze/dziewczyno szukający swojej pierwszej pracy, i daje ci szansę w swojej Donuterii. Nauczy cię podstaw tworzenia pączków, zaczynając od wałkowania i krojenia ciasta w zgrabne kółka. Usmaż wymaganą ilość pączków, aż osiągną pierwszą linię, a następnie odwróć je, aby usmażyć drugą stronę, aż do ukończenia.

Powlekanie i dodawanie dodatków

Kolejnym krokiem w tworzeniu pączków jest proces powlekania. Zanurz te pączki w różnych polewach i powłokach cukrowych, aby dodać pierwszą warstwę pyszności, i pompuj nadzienie do wszystkich pączków, o które prosił klient.

Następnie przechodzi się do stacji z dodatkami! Tutaj znajdziesz wszystkie dodatki, które definiują Papa's Donuts jako najlepsze, jakie można kupić za pieniądze. Bądź tak dokładny, jak to tylko możliwe, aby klienci byli jak najbardziej zadowoleni!

Ciesz się wolnymi godzinami

Po każdym dniu zmiany otrzymasz 3 szanse na jedną z różnych minigier. Możesz zagrać w Papa's Raceria lub w dowolną liczbę zabawnych gier. Jeśli uda ci się sprostać wyzwaniu, otrzymasz nagrodę w postaci czegoś, co pomoże ci w grze. Możesz także wykorzystać swoje napiwki, aby kupić nowe przedmioty do restauracji.

Upiększ pączkarnię

Elementy dekoracyjne, takie jak stoły i plakaty, pomagają skrócić czas oczekiwania klientów, a ulepszenia sprzętu mogą ułatwić i przyspieszyć proces przygotowywania posiłków. Ostatecznie sklep zostanie całkowicie wyposażony w nowe meble, podłogi, ściany - wszystkie dzwonki i gwizdki. Musisz jednak najpierw na nie zapracować!

Cechy

  • Wybierz postać lub stwórz własną
  • Twórz różne pączki od podstaw!
  • Ciesz się grą w różne minigry po zmianie
  • Ulepsz Papa's Donuteria, korzystając z najlepszych elementów wyposażenia.

Data premiery

  • Czerwiec 2014 (Flash)
  • Czerwiec 2019 (Android i iOS)

Deweloper

Flipline Studios opracowało Papa's Donuteria. Mają wiele innych gier Papa's, w które można grać za darmo. Dwie inne popularne opcje to Papa' s Wingeria i Papa's Hotdoggeria.

Platforma

  • Przeglądarka internetowa (stacjonarna i mobilna)
  • Android
  • iOS
Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama