Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Papa's Pastaria

Ocena:
8,9
(21 059 głosów)
Wydany:
styczeń 2014
Technologia:
Flash (emulated)
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), iOS, Android
Klasyfikacja:

Papa's Pastaria to swobodna gra restauracyjna, w której kierujesz włoską restauracją serwującą wyśmienite dania z makaronu. Rozkoszuj się kulinarnymi przysmakami i doświadcz radości z prowadzenia makaronowej przystani Papy.

Jak grać

Przyjdź na wesele, zostań na makaron

Zostałeś zaproszony na wesele w pięknym miasteczku Portallini, ale nie ma dostępnych hoteli. Jest jednak jeden sposób, aby to zrobić. Spanie na podłodze w Papa's Pastaria i praca jako nieopłacany protegowany makaronu Papy. Zaufaj mi bracie, warto.

Ugotuj makaron delikatnie

Gotowanie makaronu to sztuka. Wybieraj spośród różnych rodzajów makaronów, takich jak gnocchi, spaghetti, makaron i inne. Ugotuj je dokładnie i odcedź, aż nie pozostanie w nich woda. Gotowanie nawet o kilka sekund za długo znacznie wpłynie na twój wynik, a tata gniewnie potrząśnie rękami!

Dodaj wszystkie wspaniałe smaki

Makaron to głównie tekstura i wymaga pewnych smaków, aby był smaczny. Możesz dodać marinarę Papy i szereg innych sosów, a następnie posypać danie parmezanem.

Makaron bez chleba czosnkowego to bardzo smutne doświadczenie. Wszystkie dania z makaronu Papa's są dostarczane z bagietką czosnkową bez dodatkowych kosztów, aby zakończyć idealny talerz makaronu. Podawaj go z pieczywem i życz swoim klientom buon appetito!

Ciesz się wolnymi godzinami

Po każdym dniu zmiany będziesz mieć 3 szanse na jedną z 7 dostępnych minigier. Jeśli uda ci się sprostać wyzwaniu, zostaniesz nagrodzony czymś, co pomoże ci w grze. Możesz także wykorzystać swoje napiwki, aby kupić nowe przedmioty do restauracji.

Obsługuj klientów w dobrym stylu

Elementy dekoracyjne, takie jak stoły i plakaty, pomagają skrócić czas oczekiwania klientów, a ulepszenia sprzętu mogą ułatwić i przyspieszyć proces przygotowywania posiłków. Ostatecznie sklep zostanie całkowicie wyposażony w nowe meble, podłogi, ściany - wszystkie dzwonki i gwizdki. Musisz jednak najpierw na nie zapracować!

Cechy

  • Graj jako Doan, Utah lub niestandardowa postać
  • Serwuj przepysznie złożone dania z makaronu
  • Graj w zabawne minigry, aby odblokować przedmioty
  • Ulepszaj restaurację Papa's Pastaria, korzystając z najlepszych elementów wyposażenia.
  • Zostań profesjonalnym włoskim szefem kuchni!

Data premiery

  • Grudzień 2013 (Flash)
  • Lipiec 2020 (Android i iOS)

Deweloper

Flipline Studios opracowało Papa's Pastaria. Sprawdź więcej ich gier Papa's, takich jak Papa's Pancakeria i Papa's Wingeria.

Platforma

  • Przeglądarka internetowa (stacjonarna i mobilna)
  • Android
  • iOS

Sterowanie

Użyj lewego przycisku myszy, aby ugotować makaron.

Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama