Logo CrazyGames.com.pl

Hole.io

263 361
oceny
9,2

Hole.io to wieloosobowa gra .io, w której wchłaniasz wszystko na swojej drodze. Zaczynasz jako mała czarna dziura i rozwijasz się, pochłaniając więcej obiektów. Im większy jesteś, tym więcej przedmiotów możesz połknąć w pustkę. Trwa to, dopóki nie pochłoniesz całych cywilizacji.

Jak grać w Hole.io

Zazwyczaj gry z rośnięciem są nieskończone i skupiają się bardziej na jedzeniu innych graczy, aby uzyskać duże nagrody. Potem, kiedy zostaniesz zjedzony, zaczynasz wszystko od nowa.

Hole.io jest inny. Chociaż możesz wchłonąć innych graczy, głównym celem jest zjedzenie jak największej liczby przedmiotów. Pozwala to na szybki wzrost w ciągu dwóch minut. Jeśli zostaniesz pochłonięty, musisz tylko poczekać kilka sekund, zanim się odrodzisz.

Tryby gry

Domyślny tryb gry w Hole.io jest czasowy. Gdy czas się skończy, dołek z najwyższym wynikiem wygrywa. Możesz także zagrać w Battle Royale, niekończący się tryb gry, który kończy się, gdy jesteś ostatnią dziurą.

Mapy

Hole.io oferuje szeroką gamę map, które zaspokoją Twój apetyt na zniszczenie. Do wyboru są postapokaliptyczne pustkowia, miasta, farmy, średniowieczne motywy i wiele innych. Po prostu wybierz dowolną mapę z menu, aby rozpocząć.

Wskazówki dotyczące Hole.io

Zaraz po rozpoczęciu gry zacznij konsumować małe przedmioty, takie jak rośliny i ludzie. To sprawi, że szybko się rozwiniesz, dzięki czemu twoja dziura wchłonie rzeczy o większym rozmiarze.

Jak tylko będziesz wystarczająco duży, aby zjeść większe przedmioty, skup się na jedzeniu ich. Na mapach z dużą ilością budynków skup się tylko na jedzeniu ich, a szybko się powiększysz.

Nie zawracaj sobie głowy próbą zjedzenia innych graczy, chyba że nie zostało już wiele do jedzenia lub masz ich uwięzionych w kącie, co zapewnia szybkie i łatwe wchłanianie.

Podobne gry

Hole.io to rozwijająca się gra .io. W wielu grach kluczową mechaniką jest wzrost. Dlatego mamy sekcję poświęconą gier ze wzrostem.

Sprawdź inne uzależniające gry, takie jak Worms Zone i MiniGiants.io i zaspokoić swoją pierwotną potrzebę wzrostu i konsumpcji!

Funkcje

  • Rywalizuj w meczu, aby stać się pochłaniającą wszystko czarną dziurą
  • Graj w różne mapy w różnych miejscach i okresach
  • Rozwijaj się i pochłaniaj całe wsie i miasta
  • Tryby gry na czas i battle royale

Data wydania

Gra została pierwotnie wydana na platformy mobilne (iOS i Android) w czerwcu 2018 roku. Wersja online jest dostępna od lipca 2018 roku.

Deweloper

Ta wersja jest oparta na grze Voodoo. Powinieneś również sprawdzić Paper.io, kolejna fantastyczna gra .io do grania!

Platformy

  • przeglądarka internetowa
  • Android
  • iOS

FAQ

Czy możesz grać w Hole.io online?

Tak, możesz grać w Hole.io zarówno w przeglądarce, jak i na urządzeniach mobilnych.

Czy gracze Hole.io są prawdziwi czy są to boty?

Inni gracze w Hole.io to boty.

Jak grać w Hole.io?

  • Iść do Hole.io na CrazyGames.com.
  • Użyj myszki, aby przesunąć czarną dziurę.

Jaki jest maksymalny rozmiar dziury w Hole.io?

Maksymalny rozmiar dziury w Hole.io to rozmiar mapy.

Sterowanie

Użyj myszki, aby przesunąć czarną dziurę.

Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama