Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Slither.io

Ocena:
8,8
(817 205 głosów)
Wydany:
kwiecień 2016
Technologia:
HTML5
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), iOS, Android
Klasyfikacja:
Strony Wiki:

Slither.io to popularna gra w węża .io. Musisz wyhodować swojego węża, konsumując wielokolorowe kule na gigantycznej arenie dla wielu graczy. Unikaj innych węży, aby nie stać się jedzeniem dla węży, lub powal innych graczy, zmuszając ich do zderzenia się z tobą.

Jak grać w Slither

Lubisz węże? Spoko, nawet jeśli nie, ponieważ te węże nie stanowią dla ciebie zagrożenia. Jednak gracze kontrolujący węże... Będą próbowali cię dopaść. Ciesz się tą odmianą klasycznej gry pełnej węży dzięki Slither.io!

Podobnie jak w klasycznej grze Snake, która była dostępna na telefony komórkowe i komputery przez dziesięciolecia, rośniesz, jedząc małe granulki. Ale Slither.io wprowadza element dla wielu graczy, który całkowicie zmienia pole gry.

Jedz i rośnij

Świecące kule są Twoim kluczem do zwycięstwa. Jedząc je, zwiększasz rozmiar węża i zyskujesz więcej energii do wzmocnienia. Im większy wąż, tym większa szansa na złapanie innych węży

Rozpoczynasz grę jako mały wąż, więc nie próbuj walczyć z dużymi chłopcami, dopóki nie staniesz się potężniejszy. Pracuj nad strategią jedzenia i unikania, dopóki nie uzyskasz wystarczającej wielkości, aby zmierzyć się z mniejszymi wężami.

Zwiększ swoją prędkość

Boost to ważna funkcja, ale odbywa się to kosztem twojego rozmiaru. Metodę tę możesz zastosować, gdy ścigasz się z wężami, gdy znajdziesz idealne miejsce w pobliżu głowy przeciwnika, wykonaj nagłe cięcie, aby go wyeliminować. Mądrze korzystaj z doładowania, aby zapewnić sobie maksymalną wartość kosztów.

Specjalne kule

Oprócz zwykłych kul, które są powszechnie dostępne na mapie, istnieją dwie kule specjalne. Kiedy wąż umiera, upuszczają wszystkie świecące kulki. Im większy wąż spada, tym obfitsze żniwa. Wczesne znalezienie tych kul może szybko wyhodować węża.

Inne specjalne kule można czasami znaleźć unoszące się na arenie. Te pływające kule uciekną, jeśli będziesz je ścigać, ale są warte więcej niż przeciętne kropki, więc może być warte ścigania.

Złap inne węże

Po uzyskaniu odpowiedniego rozmiaru możesz krążyć wokół mniejszych węży, chwytając je i zaciskając uścisk, tak jak robiłby to zwykły wąż. Jeśli twój rozmiar stanie się gigantyczny, możesz nawet złapać wiele małych węży, co prowadzi do ich nieuchronnego zgonu i większej ilości pożywienia dla ciebie!

Podobne gry

Istnieją inne gry podobne do Slither.io i sprowadza się to do preferencji, które gry lubisz najbardziej. Sprawdź kilka innych gier z wężami .io:

Strefa Robaków - ta sama mechanika gry z innym odczuciem, grafiką i unikalnymi funkcjami.

Papier.io 2 - unikalny zwrot na temat węża, który polega na poszerzaniu terytorium zamiast hodowaniu robaka lub węża!

Powerline.io - klasyczna mechanika gry w węża, ale grasz jako linia elektryczności, która się powiększa.

Cechy

 • Udekoruj swojego robaka jedną z 12 różnych skórek
 • Surowa, konkurencyjna rozgrywka z różnymi stylami gry
 • Z milionami graczy na całym świecie nie brakuje meczów
 • Kolorowe, neonowe grafiki ożywiają Twojego węża

Platformy

Slither.io jest dostępny za pośrednictwem przeglądarki internetowej, systemu Android i iOS.

Deweloper

Slither.io został opracowany przez Steve'a Howse, 32-letniego programistę z Michigan, który wcześniej opracował Circle Push i Flappy 2048 Extreme. Jego firma to Lowtech Studios.

Data wydania

Marzec 2016

Sterowanie

Myszka: Przesuń kursor, aby kontrolować kierunek węża. Kliknij, aby przejść na pełną prędkość.

Klawiatura: Węże mogą być również sterowane za pomocą klawiszy strzałek:

 • Strzałka w górę, aby jechać na pełnej prędkości
 • Strzałka w lewo do skrętu w lewo
 • Strzałka w prawo do skrętu w prawo

Najlepiej jest przejść do trybu pełnoekranowego przy użyciu klawiszy strzałek, aby zapobiec niepożądanemu przewijaniu za pomocą przycisku znajdującego się po prawej stronie pod grą.

Najczęściej Zadawane Pytania

Jak grać w Slither.io?

 1. Iść do CrazyGames.pl i wybierz Slither.io.
 2. Wybierz pseudonim i kliknij Odtwórz.
 3. Prowadź węża za pomocą myszy lub przeciągając.

Jak zostać największym wężem w Slither.io?

 • Jedz i rośnij
 • Chwyć specjalne kule
 • Używaj dopalaczy, aby walczyć z wrogami
 • Zakreśl mniejsze węże i zjedz je, aby rosły

Jak grać w Slither ze znajomymi?

Nie można grać w Slither ze znajomymi bez zainstalowania dodatkowego oprogramowania. To oprogramowanie nie jest oficjalne i nie jest zalecane.

Kto stworzył Slither?

Slither.io został opracowany przez Steve'a Howse, 32-letniego programistę z Michigan. Jego firma nazywa się Lowtech Studios.

Wideo z rozgrywki

Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama