Logo CrazyGames.com.pl

Little Big Snake (.io)

147 626
oceny
8,9

Little Big Snake to multiplayer Gra IO gdzie wyhodujesz węża! Zjedz jedzenie i robaki, aby ewoluować swojego węża, unikając innych węży. Ta popularna gra w węża zawiera dodatkowe funkcje w podobnych udanych grach, takich jak Slither i Worms Zone.

Jedz i rozwijaj się

Podstawową rozgrywką w Little Big Snake jest jedzenie i hodowanie węża. Świecące kule i nektar są twoim pożywieniem. Znajdziesz te kule rozrzucone po mapie, wewnątrz błędów i pozostawione przez węże, które zginęły. Zjedzenie któregokolwiek z tych artykułów spożywczych sprawi, że twój wąż będzie większy i zapewni energię do zwiększenia prędkości bez wpływu na rozmiar węża.

Najszybszym sposobem na ewolucję w ostatecznego węża jest łapanie innych węży i większych robaków. Większe błędy często upuszczają ulepszenia, które w taki czy inny sposób umożliwiają szybsze postępy, zapewniając ograniczoną czasowo przewagę.

Podnieść do właściwego poziomu

Little Big Snake ma prostotę gry IO węża, ale z pewną dodatkową złożonością, aby gra była bardziej wciągająca na dłuższą metę.

Rywalizacja w grach buduje twój poziom i zapewnia skrzynie zawierające różne nagrody, takie jak złoto. Zdobędziesz także osiągnięcia, które zapewnią Ci nagrody w grze.

Ulepsz swojego węża

Zdobywanie kolejnych poziomów i zdobywanie złota daje możliwość kupowania ulepszeń za pośrednictwem panelu ewolucji. Jest to drzewo umiejętności z kilkoma dostępnymi stopniowymi ulepszeniami. Możesz zwiększyć odzyskiwanie energii i tempo wzrostu z jedzenia, a także wiele więcej.

Więcej ulepszeń ewolucji można odblokować po osiągnięciu wyższych poziomów. Dobrą rzeczą jest to, że te ulepszenia dotyczą wszystkich gier, w które grasz!

Podobne gry

Jeśli chcesz przejść do innej gry .io dla wielu graczy, dwie z naszych najpopularniejszych gier to Shell Shockers i Smash Karts. Sprawdzić Gulper.io innej popularnej grze z wężami na przeglądarce internetowej.

funkcje

  • Upiększ swojego węża kilkoma atrakcyjnymi skórkami i regaliami.
  • Awansuj i otwieraj skrzynie pełne złota, które możesz wydać na skórki do odblokowania i nie tylko.
  • Drzewo umiejętności ewolucji oferuje różne stałe ulepszenia twojego węża.
  • Zadania i osiągnięcia zapewniają sensowną rozgrywkę z różnymi nagrodami.

Data wydania

Styczeń 2018 (Flash). Gra została zaktualizowana do obsługi WebGL od 13 września 2019 r.

Deweloper

Little Big Snake jest produkowany przez Neodinamika Inc.

Platforma

Ta gra jest grą przeglądarkową. Posiadamy również wersje mobilne (zarówno iOS, jak i Android).

Sterowanie

  • Ruszaj myszką, aby kontrolować ruch węża lub latającego żuka
  • Kliknij lewym przyciskiem myszy, aby zwiększyć prędkość lub sprawić, że latający żuk wzniesie się
Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama