Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Snakes and Ladders

Ocena:
7,9
(31 518 głosów)
Wydany:
styczeń 2019
Technologia:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasyfikacja:
Strony Wiki:

Graj w Snakes and Ladders online w przeglądarce internetowej. W tę uwielbianą klasyczną grę planszową można grać za darmo dla jednego gracza lub lokalnie ze znajomymi. Rzuć kostką i udaj się na szczyt. Mam nadzieję, że nie wylądujesz na wężu!

Jak grać

Graj z maksymalnie 6 graczami

Wybierz swój kolor, rzuć kostką i przesuń swój kawałek. Jeśli wyrzucisz 6, otrzymasz kolejny rzut za darmo. Możesz grać w Snakes and Ladders z maksymalnie 6 przyjaciółmi lub przeciwnikami AI.

Wspinaj się po drabinach - unikaj węży

Na planszy rozrzucone są drabiny i węże różnej długości. Lądowanie na wężu powoduje ześlizgiwanie się po desce, podczas gdy możesz wspinać się po drabinach, na których utrzymasz równowagę.

Zsypy i drabiny

Ta gra zawiera również Rynny i Drabiny. To ta sama gra, ale zamiast węży są rynny. To świetna, przyjazna dzieciom wersja gry i jest najpopularniejszą wersją w USA.

O wężach i drabinach

Snakes and Ladders to oparta na losie gra planszowa zawierająca 100 pól. Gracze muszą dostać się na szczyt, radząc sobie z konsekwencjami każdego rzutu kostką.

Historycznie gra służyła do nauczania dzieci podstawowych wartości moralnych. Drabiny były reprezentantami cnót, a węże rozpusty. Dziś można to postrzegać jako metaforę podróży życia ze wszystkimi jego wzlotami i upadkami.

Więcej takich gier

Sprawdź nasze klasyczne gry planszowe o wiele więcej ulubionych rodzinnych. Inne popularne tytuły to Ludo Online, Uno Online i legendarny Zgadnij kto to!

Cechy

  • Zabawna, optymistyczna muzyka
  • Najlepsza gra losowa
  • Graj przeciwko maksymalnie 6 znajomym lub AI
  • Zawiera również rynny i drabiny

Data wydania

Marzec 2018 i został zaktualizowany w styczniu 2019

Deweloper

Code This Lab stworzyło węże i drabiny.

Platformy

Przeglądarka internetowa (stacjonarna i mobilna)

Sterowanie

Użyj lewego przycisku myszy, aby rzucić kostką.

Wideo z rozgrywki

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama