Logo CrazyGames.com.pl

Ships 3D

Ocena:
9,1
(105 994 głosów)
Deweloper:
ASDF Games
Wydany:
maj 2022
Ostatnio zaktualizowany:
lipiec 2022
Technologia:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop-only)
Klasyfikacja:

Statki 3D to sieciowa gra wojenna, w której toczą się szalone bitwy fregat i chaotyczne starcia na morzu. Dołącz do przyjaciół w ekscytujących wieloosobowych wojnach okrętów, w których może wziąć udział nawet 20 graczy.

Jak grać

Bitwy statków .io

Gra Ships 3D przenosi pełnowymiarowe bitwy statków online do formatu areny wojennej gier .io. Weź udział w wybuchowych bitwach na otwartym morzu, obserwuj, jak twoje kule armatnie rozrywają statki wroga na strzępy, i taktycznie steruj na mapie, aby zdobyć przewagę pozycyjną.

Steruj statkiem lub strzelaj z działek

Ustaw swój statek za sterem, abyś Ty lub przydzielony Ci Helper Bot mogli precyzyjnie celować we wrogów. Helper Bot ma za zadanie pomagać ci w twojej morskiej podróży ku zniszczeniu, ale możesz zepchnąć go z drogi, gdy zechcesz przejąć dowodzenie.

Znajdź swoich własnych członków załogi

Możesz dodać przyjaciół do swojego statku, używając unikalnego kodu, co zapewni ci lepszą koordynację i przewagę w walce zespołowej z innymi marynarzami.

Ulepsz swój statek

Wykorzystaj poziom i złoto, które zdobędziesz walcząc na morzu, aby ulepszyć swoje armaty i statek w celu uzyskania lepszych wyników w bitwie.

Więcej gier podobnych do tej

Statki 3D to ekscytujący dodatek do naszych gier .io ikolekcje gie typu statki wojenne, w których znajdziesz wiele innych gier online. Podobne tytuły to m.in. Krew.io, Rocket Bot Royale oraz Stabfish 2.

Data wydania

maj 2022 r.

Deweloper

Gry ASDF

Platforma

Przeglądarka internetowa

Sterowanie

  • WASD = poruszanie się
  • Mysz = rozglądanie się
  • F = interakcja z układem sterowania, żaglem i działami, gdy stoisz blisko nich.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama