Logo CrazyGames.com.pl

Idle Dice

Ocena:
8,7
(24 818 głosów)
Deweloper:
Luts91
Wydany:
listopad 2018
Technologia:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasyfikacja:

Idle Dice to gra w kości, w której wynik twojego rzutu decyduje o zdobytych przez ciebie punktach. Wydawaj punkty na ulepszenia i więcej kości. Zbuduj swój wynik, rozkoszuj się łagodnym jazzem i zacznij się kręcić!

Jak grać

Zostań najlepszym graczem w kości

W grze Idle Dice nie masz nic do stracenia, po prostu tocz te kości i zdobywaj punkty! Możesz kliknąć, żeby kręcić szybciej, albo pozwolić, żeby auto-rolka wykonała całą pracę, a samemu przez chwilę pobyć AFK.

Rozdaj swoje punkty na kostkach

Dodanie większej liczby kostek zwiększa możliwości zdobywania dużych punktów poprzez combo rolls, w którym otrzymujesz tę samą liczbę na wielu kostkach. Im więcej kości z takim samym wynikiem, tym większy mnożnik.

Zdobądź szalone kombinacje kostek

Kombinacje kostek mają format podobny do kart, więc masz do dyspozycji trójkę, fulla, strita i inne kombinacje typowe dla klasycznych gier karcianych.

Ustaw grę jeszcze bardziej na swoją korzyść

Możesz wracać po codzienne punkty bonusowe, które możesz wydać na ulepszenia. Jest też ogromna lista osiągnięć, za które otrzymasz różne bonusy po ich zdobyciu.

Więcej gier tego typu

Gry bezczynności są popularne, darmowe i jest ich mnóstwo na CrazyGames. Sprawdź je lub przejdź od razu do gry z certyfikatem A+ idle, takiej jak Planet Clicker 2 lub Bezczynność Obrona.

Data wydania

Listopad 2018

Twórcy

Twórcą gry Idle Dice jest Luts91.

Cechy

  • Zabawna gra bezczynności
  • Czysty i schludny interfejs
  • Prosta rozgrywka
  • Ciekawe nowe funkcje do odblokowania

Platformy

Idle Dice to gra przeglądarkowa (na komputery stacjonarne i komórkowe).

Sterowanie

Naciśnij lewy przycisk myszy, aby grać.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama