Logo CrazyGames.com.pl

Forge of Empires

1384
oceny
8,6

Forge of Empires jest epicką grą strategiczną online. Zbuduj swoją cywilizację i rozwijaj się od epoki kamienia do czasów współczesnych. Ta gra jest dla tych, którzy kochają odkrywać nowe terytoria, budować imperium, i rządzić jako wszechmocny przywódca z pokolenia na pokolenie.

Forge of Empires

Forge of Empires jest bez wątpienia jednym z najbardziej udanych przeglądarkowych tytułów strategicznych dostępnych na rynku i jest nim od wielu lat. Obecnie gra ma 18 różnych wieków, w tym epokę kamienia, średniowiecze, kolonialną, przemysłową i nowoczesną, a to tylko kilka z nich. Każdy wiek daje inne technologie i nowe, świeże struktury.

Struktury Jest kilka aspektów tej gry do rozważenia - budowanie struktur, badania nowych technologii, i walki z wrogami. W swoim mieście, można budować różne struktury, takie jak domy, obozy wojskowe i budynki badawcze. W miarę postępu gry, można również budować cuda świata jak Koloseum. Zasoby Musisz też produkować zapasy do produkcji towarów. Towarami tymi można następnie handlować z innymi graczami na rynku. Wymiana towarów z sąsiadami daje Ci przewagę - pozwala na szybsze badanie różnych technologii. Handel w końcu oznacza możliwość szybszego przejścia do nowej epoki. To wymaga czasu, a Twoje zasoby są ograniczone, więc dokonuj mądrych wyborów, aby zmaksymalizować swój technologiczny schemat drzewa. Technologia Poszukiwanie nowych technologii pozwala budować swoje miasto i rozwijać się. Musisz używać punktów kucia do zakupu tych ulepszeń, takich jak koło, kowalstwo i nauczanie. Ostatnim aspektem tej gry budowlanej jest tworzenie swojej armii. Szkolić różne jednostki, takie jak włócznicy i kawaleria i używać ich do podbijania terytoriów i przejąć kontrolę. System walki System walki sam w sobie jest imponujący, ponieważ można wybrać, z którymi jednostkami walczyć, i musisz przenieść je na całym polu walki. Wykorzystaj osłonę terenu dla dodatkowej ochrony. W miarę jak twoja armia staje się twarda, możesz atakować prowincje i ich nagrody. Kontrola nad terytoriami jest niezbędna, ponieważ daje ci to zastrzyk zasobów i może pomóc w dalszym rozwoju twojego imperium. Więcej informacji Aby uzyskać więcej informacji o tej fantastycznej grze, możesz sprawdzić Forge of Empires Wiki Page. Zobacz, czy możesz zabrać swoich ludzi z epoki kamienia i stworzyć dziś kwitnącą metropolię i potężną siłę militarną. Pamiętaj, że używanie umiejętności negocjacyjnych lub bojowych jest całkowicie twoim wyborem - możesz być bezwzględnym tyranem lub polegać na handlu. Na koniec możesz wyłączyć zakupy in-app i grać w grę za darmo. Jednak wydawanie pieniędzy daje Ci przewagę w grze. Data Wydania 17 Kwiecień 2012 Twórcy Gry Forge of Empires została stworzona przez InnoGames. Możesz również zagrać w inną świetną grę MMO od tego samego dewelopera w Elvenar Opcje W pełni funkcjonalna gra MMO Możesz awansować na przestrzeni wieków Wygląd różnych budynków w każdym wieku Kwestie do zrobienia Wydarzenia specjalne przez cały rok Platformy Przeglądarka internetowa Android iOS Uwagi Graj w trybie pełnoekranowym, aby gra była przyjemniejsza.

Sterowanie

  • Kliknięcie lewym przyciskiem myszy, aby oddziaływać
  • Przewijanie myszką, aby kontrolować poziom powiększenia
Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama