Logo CrazyGames.com.pl

Farmerama

Ocena:
7,7
(199 głosów)
Wydany:
marzec 2021
Technologia:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop-only)
Klasyfikacja:

Farmerama jest społecznościową grą rolniczą opracowaną przez Bigpoint. Możesz zagrać w Farmeramę w przeglądarce za darmo, uciekając do spokojnego świata poza miejskim smogiem. Zarejestruj się i użyj loginu Farmerama, aby rozpocząć budowę swojej wymarzonej farmy!

Zagraj w Farmeramę

Zbuduj niezniszczalne pokrewieństwo

Zostań farmerem, którego zawsze chciałeś. Opiekuj się zwierzętami, uprawiaj obfite pola i buduj nierozerwalne więzi z mieszkańcami. Zaproś znajomych, aby dołączyli do ciebie i stwórz wiejską społeczność, która sprawi, że będziesz sosna na życie na wsi.

Zadbaj o swoje uprawy i zwierzęta

Farmerama to spokojne miejsce, ale nie daj się zwieść — rolnictwo to ciężka praca. Będziesz wstać o świcie z pianiem kogutów, aby zakończyć swoje obowiązki przed rozpoczęciem dnia. Ponieważ Farmerama jest grą przeglądarkową online, możesz cieszyć się dojeniem krów, zbieraniem jajek i karmieniem świń bez uciążliwych skutków ubocznych pracy ręcznej.

Niech Twoja farma prosperuje i rozkwita

Farmerama to symulator rolnictwa. W związku z tym jest bardzo podobny do prawdziwego! Musisz ubrudzić sobie ręce i uprawiać ziemię, zanim zaczniesz myśleć o sadzeniu nasion. Musisz zbudować stajnie dla swoich zwierząt, zanim je kupisz. Gdy Twoja farma produkuje towary, możesz sprzedawać swoje świeże produkty na rynku, aby zarabiać pieniądze i rozwijać swoje gospodarstwo rolne.

Poznaj wyspę Bahamarama

Czy opanowałeś biznes rolniczy? Wybierz się w podróż na wyspę Bahamarama i odkryj starożytne krainy pełne intrygujących rarytasów. Poznaj sekrety tej tajemniczej wyspy, doskonaląc nowe umiejętności i uprawiając egzotyczne rośliny. Są tu zwierzęta, których nigdy wcześniej nie widziałeś. Sprawdź Bahamarama, gdy będziesz gotowy na nowe wyzwanie.

Więcej takich gier

Udaj się do naszej kolekcji gier rolniczych dla wielu bardziej realistycznych i po prostu zabawnych gier rolniczych! Jeśli kochasz Farmeramę, sprawdź Family Barn i Klondikedla dwóch kolejnych doskonałych gier przeglądarkowych z tego gatunku.

Funkcje

  • Realistyczna symulacja rolnictwa, która obejmuje podróż po uprawie
  • Gra towarzyska z silnym poczuciem wspólnoty
  • Produkuj różne towary do sprzedaży na rynku
  • Poznaj tajemnicze krainy Bahamarama, aby znaleźć egzotyczną niespodziankę

Deweloper

Farmerama została wykonana przez BigPoint.

Platforma

Przeglądarka internetowa

Sterowanie

Graj za pomocą myszy i klawiatury

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama