Logo CrazyGames.com.pl

Cyber Cars Punk Racing

85 283
oceny
9,1
Developed by  Özgür Aydın

Cyber ​​Cars Punk Racing to gra samochodowa 3D z futurystycznymi samochodami i motywem. Są super pojazdy, neonowe miasto i wiele trybów gry. Czeka na Ciebie 16 supersamochodów, 60 torów wyścigowych, 2 graczy, 1 strefa bezpłatnych przejazdów, strefa Hot Pursuit i pole bitwy. Ta gra ma system zakupu i rozwoju pojazdów, a możesz ścigać się ze sztuczną inteligencją lub swobodnie jeździć.

Tryby gry

Kariera

Istnieje wiele obszarów, w których możesz sprawdzić się w trybie kariery. Te obszary to odpowiednio „Race”, „Against Time”, „Stunt”, „CheckPoint” i „Fly Parkour”. Po ukończeniu wyścigu otrzymasz gwiazdki na podstawie stopnia ukończenia. W trybie kariery możesz zdobyć maksymalnie 160 gwiazdek. W trybie „Race” jest 12 torów wyścigowych. Ścigasz się z 7 sztuczną inteligencją i jeśli uda ci się wejść do pierwszej trójki po zakończeniu wyścigu, masz prawo przejść na następny tor wyścigowy. Po zakończeniu wyścigu zarabiasz pieniądze w zależności od czasu ukończenia wyścigu. Ponadto punkty driftu i punkty lotu, które zdobywasz w wyścigu, również dają pieniądze. W trybie „Time Against” ścigasz się z czasem. W sumie jest 12 torów wyścigowych. Kiedy osiągasz linię mety, oceniasz ją na podstawie tego, kiedy do niej dotarłeś. Uzyskaj oceny w postaci gwiazdek tutaj. Dzięki tym ocenom będziesz mógł kupować nowe i supersamochody. W trybie „Stunt” musisz dotrzeć do mety, wykonując akrobacje na 12 specjalnie zaprojektowanych torach wyścigowych. Dotarcie na czas do mety poprzez pozostanie na torze na wymagających torach wyścigowych wymaga talentu. W trybie „Check Point” musisz starać się dotrzeć do mety pokonując przeszkody na 12 specjalnie zaprojektowanych torach wyścigowych. W trybie „Fly Parkour” musisz starać się trzymać z dala od drogi, osiągając niewiarygodne prędkości. Możesz zdobyć nowe pojazdy z gwiazdami, które zdobędziesz w „Karierze”. Ponadto za zarobione pieniądze możesz kupować nowe pojazdy i zwiększać moc silnika.

Darmowa przejażdżka

Przygotuj się na darmowe przejazdy w dużym mieście. Obszar trybu swobodnego zawiera duże budynki, szerokie ulice, obszary kaskaderskie i wiele tajemniczych obszarów. W mieście jest ukrytych 60 klejnotów. Zbierając te klejnoty, możesz mieć nowe pojazdy. Tabela „Nagrody” otwiera się co 180 sekund. W tej tabeli „Nagrody” zarabiasz pieniądze w oparciu o punkty za drift i loty. Jeśli poczekasz 180 sekund, otrzymasz dobre nagrody. Gdy liczba kluczyków osiągnie określony poziom, pojazd jest otwierany do automatycznego użytku.

Gorący pościg

Policja ściga pojazdy i chce cię złapać? Gotowy na tę pełną akcji pościg? W tym trybie mamy wartość „HP”. Obrażenia, które otrzymujemy uciekając przed policją, zmniejszają naszą wartość „PŻ”. Więc staraj się trzymać z dala od gliniarzy. Uważaj, gliny zawsze będą cię ścigać. Kiedy twoja wartość „HP” wynosi 0, zostajesz złapany. Policjanci cię aresztują. Aby uzupełnić swoje „HP”, po prostu naciśnij przycisk „Dodatkowe HP”. Ten przycisk pojawi się na chwilę, gdy hp wynosi 0.

Bitewna Arena

Przygotuj się na pełne akcji pole bitwy. W sumie 8 zawodników pokaże swoje umiejętności na specjalnie zaprojektowanym polu bitwy. Istnieją 3 specjalne zdolności: „Obrażenia X5”, „PŻ +25”, „TARCZA”. Możesz zmiażdżyć swoich przeciwników, zbierając te umiejętności. Ostatni stojący mężczyzna wygrywa. Ten tryb to tryb, w którym pojazdy próbują się rozbić i eksplodować. Każdy pojazd ma 100 PW, a gdy wartość HP spadnie do 0, pojazd eksploduje. Zawodnik z 0 HP zostaje wycofany z bitwy. Twoje HP + 20 wzrasta, gdy zdetonujesz inny. Na koniec bitwy są nagrody rankingowe. Aby otrzymać te nagrody rankingowe, musisz znaleźć się w pierwszej trójce. Pozwala! Wejdź na pole bitwy i rycz jak lew.

Dwóch graczy (2P kontra)

Możesz rywalizować ze znajomymi na tym samym komputerze z półekranem. Udowodnij, kto jest lepszym kierowcą.

Opcje

 • Motyw przyszłości cybernetycznej
 • Tryb dla dwóch graczy
 • Neonowe miasto
 • Ekscytujący wyścig ze sztuczną inteligencją
 • Realistyczna fizyka jazdy
 • Szeroka gama samochodów wyścigowych do wyboru
 • Szeroki otwarty świat
 • Dostępny tryb pełnoekranowy

Data wydania

Listopad 2020

Twócy Gry

Özgür Aydın stworzył tę grę.

Platforma

przeglądarka internetowa

Sterowanie gracza 1

 • Prowadzenie: "ARROW KEYS" lub "WASD"
 • Nitro: "N"
 • Widok z kamery: "C"

Sterowanie gracza 2

 • Ruch: "WASD"
 • Nitro: "T"
Reklama

Więcej Gier Z Tej Serii

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama