Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Chess Online Multiplayer

Ocena:
8,4
(30 953 głosów)
Wydany:
listopad 2022
Technologia:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasyfikacja:

Chess Online Multiplayer to darmowa gra w szachy, w którą możesz grać online z przyjacielem lub przeciwko przeciwnikowi AI. Zdobywaj złoto, aby kupować nowe, stylowe szachy i figury szachowe!

Jak grać

Ćwicz przeciwko SI

Gra przeciwko sztucznej inteligencji to świetny sposób na doskonalenie umiejętności szachowych. Pokonanie sztucznej inteligencji nie jest ani łatwe, ani trudne, choć jeśli jesteś doświadczonym szachistą, pokonanie botów będzie dla ciebie bułką z masłem, ponieważ dokonują one wielu złych wyborów.

Jeśli zauważysz, że sztuczna inteligencja krąży wokół ciebie, zalecamy przeczytanie przewodnika szachowego, aby dowiedzieć się więcej.

Graj z przyjaciółmi

Pokonaj swoich znajomych i pokaż im, kto ma wyższy intelekt w tej grze umysłowej wieków. Możesz także rzucić wyzwanie losowym przeciwnikom online i zobaczyć, jak wypadasz na tle graczy z całego świata.

Udekoruj swoją szachownicę

Profesjonalny szachista, taki jak ty, będzie chciał mieć ekstrawagancko stylizowany zestaw szachowy, który będzie pasował do jego umiejętności. W tym miejscu pojawia się sklep. Możesz tu wydawać zarobione pieniądze, kupując różne tematyczne figury, plansze, kursory i nie tylko.

Więcej takich gier

Chess Online Multiplayer to jedna z wielu naszych gier szachowych. Jeśli kochasz szachy, spróbuj czegoś innego, na przykład Chessformer, gry logicznej opartej na szachach. Uno Online jest również jedną z naszych popularnych i zabawnych gier do grania z przyjaciółmi.

Data premiery

Listopad 2022 r.

Platforma

Przeglądarka internetowa (stacjonarna i mobilna)

Sterowanie

Przeciągnij figurę szachową za pomocą lewego przycisku myszy.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama