Logo CrazyGames.com.pl

Agma.io

79 667
oceny
8,6

Agma.io to zabawna i darmowa gra .io inspirowana oryginalnym Agarem. W grze kontrolujesz pojedynczą komórkę wokół areny online i musisz się rozmnażać i powiększać, zużywając mniejsze komórki. Pochłoń komórki wroga i stań się niepowstrzymaną siłą natury!

Jak grać w Agmę?

Podstawy

Rozgrywka jest tak prosta, jak to tylko możliwe, ale będziesz chciał wykorzystać swój instynkt i grać taktycznie. Poruszaj swoją komórką po mapie dla wielu graczy i zużywaj małe komórki. Kiedy staniesz się wystarczająco duży, będziesz mógł również zmierzyć się z innymi graczami.

Aktualizacje

Jeśli chcesz być stylowym organizmem jednokomórkowym, możesz zastosować różne skórki, aby wyróżnić się na tym najbardziej prymitywnym polu bitwy ewolucji. Oprócz kosmetycznych ulepszeń istnieją różne ulepszenia w grze, których możesz użyć, aby zapewnić sobie przewagę.

Więcej takich gier

Możesz znaleźć wiele innych gier takich jak Agma w naszej kolekcji gier ze wzrostem. Istnieje wiele klasycznych tytułów io o podobnej mechanice do tej gry. Worms Zone i Little Big Snake to dwie popularne opcje z motywem robaka. Innym doskonałym wyborem, który obejmuje hodowanie czarnej dziury i konsumowanie całej materii, jest: Hole.io

Funkcje

  • Prosta i przyjemna rozgrywka
  • Aktualizacje zwiększające Twoje szanse na przeżycie
  • Skórki kosmetyczne, które nadadzą Ci niepowtarzalnego charakteru
  • Różne tryby gry do rywalizacji compete

Platforma

Przeglądarka internetowa (stacjonarna i mobilna)

Data wydania

Gra została pierwotnie wydana we wrześniu 2017 roku. Od czerwca 2018 roku posiada tryb Battle Royale. Jeśli lubisz gry .io w stylu Fortnite, koniecznie sprawdź naszą listę podobnych gier

Sterowanie

  • Spacja do podziału
  • W, żeby wystrzelić masę
  • E do natychmiastowej rekombinacji (jeśli jesteś właścicielem przedmiotu)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama