Logo CrazyGames.com.pl

Gry z Dinozaurami

Popularne Tagi

Dinozaury wędrowały po ziemi przez około 160 milionów lat. Ludzie żyją zaledwie od 2,5 miliona. Czy to nie jest szalone? Te epickie gadzie bestie zainspirowały legendarne postacie, takie jak Godzilla i uwielbiany film Jurassic Park. Kto wie, jak naprawdę wyglądały dinozaury? My możemy sobie tylko wyobrażać.

Rodzaje gier o dinozaurach

Istnieje wiele gier z udziałem tych majestatycznych stworzeń. Wspólne gry dinozaurów centrum wokół najbardziej drapieżnych dinozaurów.

Nie brakuje gier o przetrwaniu i zniszczeniu w kategorii dinozaurów. Ale jak również, że jest symulacja dinozaurów, polowanie, archeologia, i dziwne platformówki z dinozaurów kreskówek. Istnieją gry online o tematyce dinozaurów, które pozwalają na tryb multiplayer !

Gry w dinozaury to zakres od gwałtownych i destrukcyjnych, do zabawnych i nieszkodliwych gier dla dzieci - każdy gracz może cieszyć się grając.

Polecane gry o dinozaurach

Na CrazyGames jest wiele gier o dinozaurach do wyboru. Najlepszą rzeczą do zrobienia jest zbadanie wyboru i znalezienie gry, która Ci się spodoba.

Na stronie Dinozaury Jurassic Survival World Celem jest przetrwanie w świecie pełnym dinozaurów. Masz do dyspozycji broń, którą można ulepszać i w każdej rundzie musisz pokonać określoną liczbę dinozaurów. W każdej grze będziesz walczyć z dobrze znanymi dinozaurami, takimi jak Tyranozaur, Velociraptor, Triceratops i wiele innych. Dostępny jest również tryb multiplayer online, w którym możesz grać z innymi członkami drużyny, aby pokonać te zabójcze bestie.

Symulator dinozaura 2: Miasto Dino ma cię kontrolować dinozaura w świecie 3D. Założenie jest po prostu kontrolować dinozaura, jak idzie na szalony rajd w całympo mieście. Rozbij wszystko - budynki, obiekty, pojazdy. Jest 6 map do wyboru, to świetna zabawa!

Typy gier typu Crossover

Gry dinozaurów często krzyżują się z innymi popularnymi typami gier. Destrukcja oraz gry przetrwania są częstym motywem przewodnim wielu gier o dinozaurach. Jest też lżejszy styl gier - retro platforma.


Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry z Dinozaurami?

 1. CyberDino: T-Rex vs Robots
 2. Day D Tower Rush
 3. Dinosaurs Merge Master
 4. Dinogen Online
 5. Rhino Rush Stampede
 6. Laser Lizard
 7. Rio Rex
 8. Dinosaur Game
 9. Sharkosaurus Rampage
 10. Revenge of the Triceratops

Jakie są najlepsze Gry z Dinozaurami do grania na telefonach i tabletach?

 1. CyberDino: T-Rex vs Robots
 2. Day D Tower Rush
 3. Laser Lizard
 4. Dinosaurs Merge Master
 5. Rhino Rush Stampede

Jakie są niektóre niedoceniane Gry z Dinozaurami?

 1. Dinosaur Game

Czym są Gry z Dinozaurami?

Gra z kategorii dinozaur to każda gra, której tematem przewodnim są właśnie dinozaury. Większość gier o tematyce dinozaurów skupia się na mięsożernych dinozaurach, takich jak Spinozaur i Tyranozaur. Istnieją gry z dinozaurami o tematyce destrukcyjnej i gry z dinozaurami dla dzieci o tematyce bardziej lekkiej i zabawnej.


W naszym zbiorze, znajdują się 31 gry z dinozaurami. Gry te to zarówno gry przeglądarkowe na komputer oraz urządzenia mobilne, jak i aplikacje do korzystania z gier na telefony i tablety z systemem Android i iOS. Przedstawiamy wam gry 1-31, w tym CyberDino: T-Rex vs Robots, Day D Tower Rush, Dinosaurs Merge Master, i wiele innych darmowych gier.
Pokaż Więcej