Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Gry Platformówki

Skacz, strzelaj i pokonuj drogę do zwycięstwa w naszych grach platformowych.

Wyrusz na ostateczny tor przeszkód w Vex 6! Sprawdź, czy masz umiejętności, aby pokonać poziom po poziomie ogromnych dołów, śmiertelnych kolców i ogromnych spadków. To ostateczny test umiejętności szybkiego myślenia i posługiwania się klawiaturą! Po raz kolejny wskocz w rolę wyszkolonego superżołnierza, używającego wszelkiego rodzaju fajnych pistoletów, mieczy, a nawet plecaków odrzutowych, aby stawić czoła szalonym wrogom, takim jak kosmici, zombie i roboty w grze Raze. Czy ty i twój oddział zdołacie utrzymać się przy życiu wystarczająco długo, aby pomóc Ziemi odzyskać siły po inwazji obcych? Jest tylko jeden sposób, aby się o tym przekonać!

Chcesz posmakować czegoś bardziej fantazyjnego, z większą ilością akcji? W takim razie zajrzyj do gry My Friend Pedro. Wyjdź na ulice pod przewodnictwem... gadającego banana? Tak, mówiącego banana o imieniu Pedro, który nauczy cię podstaw, pomoże ci omijać przeszkody i strzelać do wrogów w świetnie wyglądającej platformówce!

Chcesz czegoś bardziej wymagającego? Koniecznie wypróbuj Getting Over It, grę fanowską opartą na ogromnie popularnym Getting Over it z Bennettem Foddy. Wspinaj się na górę, wykorzystując fizykę na swoją korzyść i zobacz, jak daleko możesz zajść, zanim stracisz rozum!

Bez względu na to, jaki masz gust, nasze gry platformowe są w zasięgu ręki. Odkurz więc swoją broń, rozgrzej kończyny i przygotuj się na walkę 2D swojego życia!


Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry Platformówki?

 1. Crazy Roll 3D
 2. Helix Jump
 3. Drift Boss
 4. Tag 2 3 4 Players
 5. Gravity Arena Shooter
 6. Goober Dash
 7. EvoWorld.io (FlyOrDie.io)
 8. Bouncy Motors
 9. Lime Playground Sandbox
 10. Chessformer

Jakie są najlepsze Gry Platformówki do grania na telefonach i tabletach?

 1. EvoWorld.io (FlyOrDie.io)
 2. Stickman Epic
 3. Drift Boss
 4. Chessformer
 5. Knight Hero Adventure Idle RPG

Jakie są niektóre niedoceniane Gry Platformówki?

 1. Drift Boss
 2. Getting Over It
 3. LOLBeans io
 4. Happy Wheels

Czym są Gry Platformówki?

Gry platformowe to side-scrollery 2D, w których gracz prowadzi postać przez różne poziomy. Wiele z nich polega na walce z wrogami i wspinaniu się lub przeskakiwaniu przez przeszkody, podobnie jak w takich klasykach jak Mario czy Mega Man.


Zagraj w najlepszą grę online Gry Platformówki za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w Crazy Roll 3D i wiele innych już teraz!
Pokaż Więcej