Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Gry z Bójakmi

Wybierz swojego ulubionego wojownika w jednej z naszych darmowych gier walki online! Niezależnie od tego, czy wolisz walkę na ciosy, miecze czy pistolety, masz do wyboru wiele ekscytujących tytułów. Sortuj według najczęściej granych i najnowszych za pomocą filtrów.

Popularne gry

Walka wręcz

Walka wręcz jest tym, o czym myśli wiele osób, jeśli chodzi o gry walki. Te gry walki często obejmują walkę 1 na 1 między dwoma doświadczonymi wojownikami. Street Fighter 2 to wpływowy klasyk z tego gatunku.

Jeśli podobają Ci się te sparingi w stylu 1 na 1, MFS: Zawodnik MMA to świetne miejsce do sprawdzenia swoich umiejętności na profesjonalnej arenie MMA. Jeśli jesteś fanem bezwzględnych, krwawych bitew, Ultimate Mortal Kombat 3 to zaktualizowana wersja klasyki, zawierająca walki w trybie dla jednego gracza i dla wielu graczy.

Gry Beat Em' Up również należą do tej kategorii z wpływowymi klasykami, takimi jak Super Smash Flash. Jeśli chodzi o grę taką jak klasyczne Streets of Rage, sprawdź Cyber Rage Retribution za cyberpunkową odmianę gatunku Beat Em' Up. Możesz walczyć z niekończącymi się falami przeciwników w Pająk Bohater Street Fight także!

Więcej gier walki

Przeglądaj pełną kolekcję gier walki, aby znaleźć więcej rodzajów gier walki, od zapasów po strzelanie.

Najlepiej sprzedające się gry, takie jak Street Fighter, Tekken i Mortal Kombat, ukształtowały krajobraz gier walki i przyczyniły się do stworzenia kreatywnych podgatunków.

Są zabawne gry walki, takie jak Kuja, gdzie musisz wymachiwać pięściami pijanego faceta w klubie. Fizyka ragdoll sprawia, że gra jest nieskończenie zabawna. Przyjmij preferowaną postawę bojową i znajdź grę walki, która Ci odpowiada!


Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry z Bójakmi?

 1. Wrestle Bros
 2. Stickman Fighting 3D
 3. Drunken Boxing
 4. Funny Blade & Magic
 5. Super Bandit RIP
 6. Striker Dummies
 7. Ultimate Robo Duel 3D
 8. Clash of Skulls
 9. Slasher
 10. Mr. Throw

Jakie są najlepsze Gry z Bójakmi do grania na telefonach i tabletach?

 1. Wrestle Bros
 2. BrutalMania.io (Brutal Mania)
 3. Slasher
 4. Keep Out
 5. Stickman Fighting: Super War

Czym są Gry z Bójakmi?

Gry walki polegają na walce w zwarciu pomiędzy postaciami. Niektóre z tych bitew wykorzystują broń, sztuki walki i techniki walki ulicznej. Wiele gier walki jest multiplayer, więc można grać z przyjaciółmi offline lub online!


Zagraj w najlepszą grę online Gry z Bójakmi za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w Wrestle Bros i wiele innych już teraz!
Pokaż Więcej