Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Hobo

Ocena:
9,1
(39 868 głosów)
Technologia:
Flash (emulated)
Platforma:
Browser (desktop-only)
Klasyfikacja:
Strony Wiki:

Hobo jest pierwszyą grą walki w serii Hobo. Przemierzaj ulice, losowo rozpoczynając walki przy użyciu różnych kombosów. Wykorzystaj swój niski status społeczno-ekonomiczny jako broń, bijąc i rzygając na wszystkich, którzy staną na twojej drodze.

Wprowadzić zemstę Hobo

Przechodź przez miasto, bezkrytycznie wszczynając bójki z przechodniami i innymi bezdomnymi. Niektórzy z nich będą próbowali zaatakować cię pierwsi, inni będą zajmować się swoimi sprawami, a ty będziesz musiał ich ścigać, jak prawdziwie niezrównoważony człowiek.

Odblokuj nowe kombinacje

Po przejściu przez każdy obszar miasta odblokujesz nowe, odrażające kombinacje, które będziesz mógł zadawać różnym przechodniom. Możesz uderzać, kopać, pluć, rzygać i wykonywać wiele innych, zbyt obrzydliwych ruchów, żeby je wymienić. Będziesz musiał zagrać w grę, żeby się o tym przekonać!

Wykorzystaj otoczenie na swoją korzyść i zbieraj kosze i butelki, aby użyć ich w walce. W miarę postępów gra staje się coraz trudniejsza, a w finale pojawia się boss. Możesz zwiększyć poziom trudności, jeśli jest zbyt łatwy.

Więcej nostalgicznych gier

Hobo to klasyk Gier flash wydana w 2008 roku. Jest to gra, której nie widuje się często we współczesnym świecie, ponieważ chodzisz w niej jako bezdomny, który napada na wszystkich. Inne nostalgiczne tytuły z około 2008 roku, a nawet wcześniejsze, to m.in. Motherload oraz Papa's Burgeria.

Cechy

  • Rozpocznij walkę z każdym, kogo zobaczysz
  • Dostosuj poziom trudności do swoich potrzeb
  • Odblokuj nowe kombinacje w miarę postępów
  • Ciesz się nostalgią gry Flash

Data wydania

Październik 2008

Platforma

  • Przeglądarka internetowa

Sterowanie

Uderz z A, podnieść obiekty z A, kopnij z S, poruszać się z klawiszy strzałek, uruchomić przez dwukrotne stuknięcie lewego / prawego klawisza strzałki.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama