Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Stabfish 2

Ocena:
8,3
(104 018 głosów)
Deweloper:
Zytech AI
Wydany:
wrzesień 2021
Ostatnio zaktualizowany:
marzec 2023
Technologia:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasyfikacja:

Stabfish 2 to kontynuacja gry Stabfish.io, gry .io na arenie pozwalającej stanąć do walki z rekinami. Walcz z innymi rekinami na arenie online i przebijaj jak najwięcej. Ta druga część zawiera nowe rekiny, umiejętności, łupy i wiele więcej.

Cechy

Wybierz swojego rekina

Istnieją trzy ewolucje rekinów. Ewoluujesz za każdym razem, gdy umrzesz. Pierwsze 3 typy to rekin niebieski, żarłacz biały i megaladon. Każdy z tych 3 wyborów można ulepszyć. Ulepszone rekiny mają lepsze umiejętności. Możesz je odblokować, osiągając osiągnięcia kamieni milowych.

Bitwa na arenie

Stabfish 2 to szybka bitwa. Wróg może cię przebić w mniej niż sekundę. Poruszaj się szybko, używając dopalacza i spróbuj złapać większą rybę szybkimi ruchami. Kiedy przebijesz wrogiego rekina, będzie on przyczepiony do twojego kła, dopóki nie wpłyniesz na ścianę. W ten sposób usuwa się je i rozlewa jedzenie w celu uzupełnienia.

Zbieraj i twórz nowy sprzęt

Stabfish IO 2 jest wyposażony w system łupów i rzemiosła. Łup trafia do torby ekwipunku pod materiałami, schematami lub dekoracjami. Możesz użyć materiałów do wytworzenia przedmiotów znalezionych w planach, które mają różne poziomy rzadkości.

Stwórz drużynę rekinów

Stwórz drużynę i weź udział w cogodzinnym wydarzeniu „Armagedon”. Co godzinę masz szansę na zajęcie miejsca w tabeli liderów wydarzenia. Możesz utworzyć lub dołączyć do zespołu w dowolnym momencie, w dowolnej grze.

Więcej takich gier

Istnieje wiele innych nowych i popularnych gier IO w .I Kategoria. Podobny tytuł do Stabfish 2 to Arena głodnych rekinów przez Ubisoft. Sprawdź gry z rekinami aby poznać więcej gier.

Data wydania

wrzesień 2021

Deweloper

Zytech AI opracował Stabfish2.io-Multiplayer.

Platforma

Przeglądarka internetowa (stacjonarna i mobilna)

Ostatnio zaktualizowany

06 lis 2023

Sterowanie

  • Mysz = kieruj swoją bronią
  • Kliknięcie lewym i prawym przyciskiem myszy = użycie umiejętności
Reklama

Więcej Gier Z Tej Serii

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama