Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Snake

Ocena:
8,0
(1173 głosów)
Wydany:
czerwiec 2019
Technologia:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasyfikacja:

Gra Snake powraca z nowymi, niesamowitymi poziomami i wężami. Klasyczna gra zręcznościowa powraca, ale tym razem możesz grać z poziomu przeglądarki mobilnej, a nie z opartego na staromodnym telefonie komórkowym Nokia 3310! Jeśli ktoś pamięta grę w wersji oryginalnej, po prostu pokocha wersję przeglądarkową.

Mechanika rozgrywki pozostaje taka sama. Steruj głodnym wężem za pomocą klawiszy strzałek na klawiaturze. Poruszaj wężem po obszarze gry i zbieraj owoce w miarę postępów. Za każdy zjedzony owoc wąż zwiększy się o jeden blok długości.

Postaraj się wyhodować ogromnego węża i zdobyć wysoki wynik, przemierzając mapę i zbierając jedzenie. Do zjedzenia są różne produkty, takie jak jabłka, gruszki, a także małe stworzenia, takie jak ślimaki. Zwierzęta przynoszą premię do wysokich wyników - myszy dają 60 punktów, podczas gdy jabłka tylko 30.

Na każdym poziomie, po osiągnięciu określonego wyniku, możesz zebrać jajo węża. Te nowe jaja się wykluwają, a wewnątrz odkrywa się nowy wąż, którym możesz sterować! Na przykład, drugi odblokowywany wąż to drak - to fajna hybryda węża i smoka. Łącznie możesz grać jako 8 różnych węży, a wkrótce będzie dostępnych jeszcze więcej.

Oprócz różnych węży, dostępne są również trzy prędkości gry. Prędkość 1 to bardzo wolne tempo - wąż jest łatwy do sterowania. Prędkość 3 to bardzo szybkie tempo - wymaga szybkich refleksów i reakcji, aby skutecznie kontrolować węża.

Grafika tego tytułu może być retro, ale jest to usprawnienie w porównaniu do starszych wersji na telefony komórkowe. Jednak to rozgrywka czyni tę grę Snake niesamowitą. Jest prosta, ale niezwykle wciągająca i zabawna. Dlaczego by nie wypróbować tej klasycznej gry zręcznościowej już dziś i sprawdzić, jaki wynik można osiągnąć?

Data premiery

Czerwiec 2019 r.

Deweloper

Gra Snake została opracowana przez firmę Nokia.

Cechy

  • Oficjalna oryginalna wersja gry Snake
  • Dostępny tryb pełnoekranowy
  • Dostępne 3 prędkości węża

Platforma

Przeglądarka internetowa (komputery stacjonarne i urządzenia mobilne)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama