Logo CrazyGames.com.pl

Pinturillo 2

6150
oceny
8,6

Pinturillo 2 to darmowa gra online w rysowanie inspirowana Pictionary. W grze rysujesz obrazek na podstawie podanego słowa lub zgadujesz, co rysuje inny gracz. Rysuj jak najlepiej, żeby dać innym szansę na poprawne odgadnięcie!

Pinturillo 2 - Dołącz do milionów graczy w sieciowym słowniku.

Jak grać

Zgadnij, co wylosował gracz, aby zdobyć punkty! Pierwszy zwycięzca otrzymuje 60 punktów, a pozostali są nagradzani w zależności od tego, ile czasu zajmie im odgadnięcie.

Kiedy przyjdzie twoja kolej na rysowanie, Pinturillo poda ci słowo. Tym słowem może być przedmiot, miejsce lub cokolwiek innego, co można narysować. Narysuj daną rzecz najlepiej, jak potrafisz, nie używając liter ani nie wypisując słowa.

O Pinturillo

Pinturillo 2 to klasyczny Pictionary w nowoczesnym wydaniu. Ta gra online w rysowanie jest dostępna w pięciu językach i zawiera ponad 5 000 słów. Dołącz do ponad 2 milionów graczy z całego świata grających w sieci i na urządzeniach mobilnych i sprawdź, jak dobry jesteś w rysowaniu i zgadywaniu!

Podobne gry

Lubisz rysować przypadkowe rzeczy w internecie? Jest tego więcej. Sprawdź nasze gry rysunkowe jak Drawaria na podobne doświadczenie. Gartic.io to także doskonała gra w zgadywanki słowne typu "narysuj i ułóż".

Cechy

  • Rywalizuj z innymi graczami w najlepszej darmowej grze w rysowanie i zgadywanie online
  • Dostępne w języku angielskim, hiszpańskim, francuskim, włoskim i portugalskim
  • Ponad 5 000 słów sprawia, że gra jest zawsze świeża
  • Ponad 2 miliony aktywnych graczy miesięcznie

Znane również jako

Pinturillo.

Programista

Ta gra została stworzona przez Chachiware.

Platformy

  • Przeglądarka internetowa
  • iOS
  • Android

Sterowanie

Użyj lewego przycisku myszy, aby zagrać w grę.

Reklama
Apple Store Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama