Logo CrazyGames.com.pl

Mole Heist

13 583
oceny
9,3
Developed by  Izyplay Game Studio

Mole Heist to zabawna, swobodna gra zręcznościowa, w której pomagasz przyjacielskiemu kretowi kopać tunele i znajdować skarby. Następnie możesz użyć skarbów, aby pomóc kretowi kupić nowe meble do jego małego domku!

Jak grać

Wykop ścieżki, aby dotrzeć do ukrytych skarbów

Kop dookoła, aby oczyścić drogę dla kreta. Skarb jest ukryty przed kretem, ale możesz dokładnie zobaczyć, gdzie się znajduje. Kop strategicznie, aby napad przygotowywany przez krety był bardziej udany. Gdy kret przejmie złoto, nie ma już odwrotu.

Unikaj przeszkód na trudniejszych poziomach

W miarę zdobywania doświadczenia w przeprowadzaniu skoków na krety, poziomy stają się coraz trudniejsze. Znajdują się tam kolce i inne przeszkody, które mogą zranić twojego uroczego przyjaciela kreta. Ostrożnie wykop mu najlepszą drogę, a zostaniesz sowicie wynagrodzony.

Zbuduj mały, wygodny domek dla kretów

Jesteś najbogatszym kretem na ziemi z tymi wszystkimi pieniędzmi, które zebrałeś. Możesz je wykorzystać do wyposażenia swojego domu i zamienić go w uroczy dom dla całej rodziny kretów.

Więcej gier jak to

Sprawdź inne wciągające tytuły od Izyplay, takie jak Górnik przygód oraz Życie rybaka. Przeglądaj nasze gry casual i sprawdź inne topowe tytuły, takie jak Hide N Seek oraz Królestwo Mergest.

Cechy

  • Zabawna mechanika kopania
  • Zabawne dźwięki i tematyka
  • Mnóstwo skarbów do odnalezienia
  • Zbuduj uroczy dom dla swojego kreta

Data wydania

luty 2022 r.

Deweloper

Mole Heist jest tworzony przez Izyplay Game Studio.

Platforma

Przeglądarka internetowa

Ostatnio zaktualizowany

23 maj 2022

Sterowanie

Przytrzymaj lewy przycisk myszy, aby kopać.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama