Logo CrazyGames.com.pl

Fisherman Life

Ocena:
9,4
(34 815 głosów)
Deweloper:
Izyplay Game Studio
Wydany:
luty 2022
Technologia:
HTML5 (Unity WebGL)
Platformy:
Browser (desktop-only), iOS, Android
Klasyfikacja:

Życie rybaka to swobodna gra symulacyjna o tematyce rybackiej. Badaj wody w poszukiwaniu różnych gatunków ryb i sprzedawaj je, aby powiększyć swój raj na wyspie!

Cechy

Łapać ryby i sprzedawaj je

Pływaj dookoła i łap wszystkie ryby, aż Twój stos będzie kompletny. Dostarcz swój stos ryb na rynek wyspy i sprzedaj je za złote monety. Zarobioną gotówkę możesz przeznaczyć na rozbudowę wyspy i zakup różnych ulepszeń!

Ulepsz swoją łódź i zwiedzaj

Ulepszaj wszystko, od zdolności połowowej po siłę swoich rybaków. Zwiększanie siły pozwoli Ci łowić więcej cennych ryb, a w końcu zarobić wystarczająco dużo pieniędzy, aby dotrzeć na nowe wody. Znajdziesz tam nowe egzotyczne gatunki i cenne skorupiaki!

Zbuduj swoją wyspę

Zbuduj rajską wyspę, której gospodarka opiera się na rybołówstwie. Kiedy zarobisz wystarczająco dużo pieniędzy, możesz kupić nowe kawałki ziemi, aby rozbudować swoją wioskę i gospodarkę. Na przykład, możesz odblokować większe łodzie, rybaków-rezydentów, nowe rynki i wiele więcej, po prostu kupując nowe skrawki ziemi!

Więcej gier podobnych do tej

Inną wciągającą grę casualową można znaleźć w Górnik przygód od tego samego twórcy gry. Inne zabawy gry casual włącz CyberDino oraz Królestwo Mergestów. Hide N Seek to również popularna i zabawna gra symulacyjna, którą warto sprawdzić!

Data wydania

  • Październik 2021 (Android i iOS)
  • Luty 2022 (WebGL)

Deweloper

Grę opracowało studio Izyplay Game Studio.

Platformy

  • Przeglądarka internetowa
  • Android
  • iOS

Ostatnio zaktualizowany

23 maj 2022

Sterowanie

  • WASD lub klawisze strzałek = poruszanie się
  • Kliknięcie lewym przyciskiem myszy = interakcja z przyciskami
Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama