Logo CrazyGames.com.pl

Merc Zone

Ocena:
8,9
(260 404 głosów)
Deweloper:
Blue Wizard Digital
Wydany:
sierpień 2020
Technologia:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop-only)

Merc Zone to gra multiplayer FPS online wykonana przez Blue Wizard Digital. Znajdź swoją ulubioną broń i walcz w różnych trybach gry i na różnych mapach. Ta stylowa strzelanka w garniturze i krawacie charakteryzuje się szybkim tempem akcji i elegancką estetyką 3D, która sprawi, że będziesz chciał grać dalej!

Jak grać

Znajdź grę

Możesz przejść bezpośrednio do bitwy z ekranu głównego, naciskając przycisk "graj teraz". Jeśli chcesz zagrać w niestandardową grę i wybrać pożądany tryb i mapę, możesz stworzyć własny mecz lub dołączyć do gry na najbliższym serwerze. Istnieją trzy rodzaje gier: Free for All, Last Merc Standing oraz Team.

Wybierz swoją klasę

W Merc Zone jest pięć klas do wyboru. Każdy wojownik posiada unikalny dla siebie zestaw broni. Klasy te to Brock (szturmowiec), Cochese (skradający się), Crazy Ed (strzelec), Bingo (snajper) i Ogre (ciężki).

Rozpocząć bitwę

Niezależnie od tego, czy czujesz się jak strzelec wyborowy, czy chcesz zaszaleć z minigunem, teraz nadszedł czas, by zmierzyć się z konkurencją. Merc Zone to strzelanka o szybkim tempie, więc będziesz chciał pozostawać w ruchu i wykorzystywać granaty (G) oraz manewr kucania/poślizgu (shift/C). Trzymaj się na nogach!

Więcej gier jak to

Przeglądaj naszą kolekcję zawierającą pozycje z katagori gry strzelanie dla odkrycia szeregu gier strzelanin z perspektywy pierwszej i trzeciej osoby. Inne popularne Tytuły FPS które wymagają szybkiego myślenia, refleksu i celności, to m.in. Krunker.io oraz Naprzód szturm.

Cechy

  • Szybka akcja FPS, która ceni taktykę i umiejętności
  • Pięć różnych klas postaci z unikalnym uzbrojeniem
  • Wysoka częstotliwość odświeżania obrazu dzięki ekskluzywnej technologii
  • Regularnie dodawane są nowe mapy i klasy, a w przyszłości pojawi się ich jeszcze więcej

Data wydania

lipiec 2020 r.

Deweloper

Merc Zone zostało wyprodukowane przez Blue Wizard Digital, dewelopera stojącego za wielkimi grami, takimi jak Shell Shockers oraz Miasto pocisków.

Platforma

Przeglądarka internetowa

Sterowanie

WASD do poruszania się E/skrolowanie myszką, aby przełączać broń Spacja, aby skakać F, aby wejść w interakcję R, aby przeładować G, aby rzucać granatami C/Shift, aby kucnąć Lewy przycisk myszy, aby strzelać Prawy przycisk myszy lub X, aby wycelować