Logo CrazyGames.com.pl

Hero Wars

Ocena:
8,9
(723 głosów)
Wydany:
luty 2021
Technologia:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop-only)
Klasyfikacja:

Hero Wars to gra RPG fantasy dostępna na komputery stacjonarne i telefony komórkowe. Walcz przeciwko Archdemonowi i jego złej armii używając kilkudziesięciu bohaterów. Odblokowuj umiejętności, zdobywaj przedmioty i wzmacniaj swojego bohatera, aby zdominować grę!

Cechy

Rozpocznij przygodę

Walcz z falami wrogów w bezczynnych bitwach przygodowych, aby zdobyć XP i podnieść poziom swojego bohatera! Każda epicka przygoda zawiera szereg trudnych przeciwników i finałowego bossa.

Odblokuj i ulepszaj swoich bohaterów

W Hero Wars są dziesiątki bohaterów do odblokowania i ulepszenia. Każdy bohater ma statystyki, które wnoszą coś unikalnego do Twojej kolekcji bohaterów. Bohaterowie występują w siedmiu rolach: Tank, Warrior, Marksman, Support, Control, Mage i Healer.

Ukończ łamigłówki i zdobądź łupy

W każdej przygodzie Hero Wars znajdziesz skrzynie z łupami. Istnieją również poziomy bonusowe, w których rozwiązujesz interaktywne zagadki, aby zdobyć łupy.

Trenuj i walcz w bitwach PvP

Trenuj swojego bohatera i dziel się umiejętnościami z gildiami armii w trybie multiplayer. Jest nawet arena PvP, gdzie możesz walczyć przeciwko wrogom i przyjaciołom! Zbuduj najlepszą załogę bohaterów i stwórz wieczne dziedzictwo już dziś w Hero Wars.

Więcej gier jak to

Przeglądaj nasze RPG oraz gry z bohaterami dla większej ilości zabawnych przygód i gier RPG. Sprawdź Bohaterowie mitów, Imperium Dobrej Gry oraz Ziemie Wojenne dla podobnej rozgrywki i niekończących się bitew!

Deweloper

Nexters Global opracował tę grę.

Platforma

Przeglądarka internetowa

Sterowanie

Mysz i klawiatura

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama