Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Flappy Bird

Ocena:
8,0
(55 899 głosów)
Wydany:
luty 2014
Technologia:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasyfikacja:
Strony Wiki:

Flappy Bird to ikona gra z przewijaniem na boku w której klikasz, aby ominąć przeszkody. Gra została pierwotnie wydana jako gra mobilna, a następnie przerwana przez jej twórcę, Dong Nyugen. Dziś możesz zagrać w tę prostą, ale wciągającą grę. gra z jednym przyciskiem w sieci.

Flappy Bird w skrócie

Rozgrywkę w Flappy Bird najlepiej opisać jako prostą, wciągającą i lekko irytującą. Stuknij, aby podnieść ptaka i ostrożnie przeprowadzić go przez rury bez rozbicia się. Kiedy ci się nie uda, otrzymasz wysoki wynik i będziesz chciał zrobić to jeszcze raz, aby spróbować prześcignąć swojego poprzednika.

Odtwarzaj w sieci - tylko

Flappy Bird został pierwotnie stworzony jako gra mobilna, ale później został usunięty ze sklepów z aplikacjami. W wywiadzie dla Forbes Dong Nguyen, twórca Flappy Bird, jako powód usunięcia gry ze sklepów podał jej uzależniający charakter.

Mimo to nadal możesz grać w oryginalną grę Flappy Bird za darmo w swojej przeglądarce internetowej, na komputerze lub urządzeniu mobilnym!

Dziedzictwo Flappy Bird

Flappy Bird był częścią wczesnej rewolucji w dziedzinie hiperpopularnych gier mobilnych. Od czasu jego powstania powstało wiele prostych gier z jednym przyciskiem i przewijaniem na boki. Kwadratowy ptak oraz Tap Tap Shots to dwie doskonałe gry, które warto sprawdzić!

Cechy

  • Niewiarygodnie prosta mechanika
  • Frustrujące, ale wciągające
  • Śledzenie wysokich wyników
  • Oryginalny Flappy Bird

Porady i wskazówki Filmik

Data wydania

Początek 2014 roku

Platforma

Przeglądarka internetowa (stacjonarna i mobilna)

Sterowanie

Kliknij, aby polecieć w górę.

Wideo z rozgrywki

Reklama

Więcej Gier Z Tej Serii

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama