Logo CrazyGames.com.pl

Eliatopia

12 277
oceny
8,9
Developed by  Robby Scherer

Eliatopia to internetowa gra RPG oparta na przeglądarce, osadzona w obcym świecie Eliatopii. Zostałeś wysłany na ten świat z misją odkrywania nowego życia. Wybierz jedną z czterech klas i rozwijaj umiejętności swojej postaci w tej fantastycznej izometrycznej grze RPG!

Cechy

Wybierz jedną z wielu klas

W Eliatopii są cztery klasy. Te klasy to wojownik, łucznik, czarodziej i rewolwerowiec. Każda klasa ma swoją własną umiejętność podstawową, którą możesz ulepszać w miarę postępów w grze. Wybierając swoją klasę, możesz dostosować jej wygląd do unikalnego stylu.

Kupuj nowy sprzęt i rozwijaj swoje umiejętności

W miarę postępów w grze, walcząc w bitwach w innym świecie, zdobędziesz Punkty Doświadczenia i awansujesz; znajdź łupy i monety, aby kupić nowy sprzęt i popraw statystyki swojej postaci w drzewie umiejętności. Sprzęt da ci dodatkową siłę defensywną i ofensywną, a także wyrazisty wygląd.

Walcz z wszelkiego rodzaju istotami pozaziemskimi

Na planecie Eliatopia jest wielu kosmitów i wiele ciekawskich stworzeń. W trakcie gry coraz trudniej je pokonać, dlatego musisz zdobywać kolejne poziomy i zdobywać odpowiedni sprzęt, kontynuując wędrówkę po tej ogromnej planecie.

Handluj, współpracuj i walcz z przyjaciółmi

Eliatopia to internetowa gra RPG ze świetnymi interakcjami z graczami i systemem społecznościowym, dzięki czemu możesz pozostawać w kontakcie ze znajomymi. Możesz handlować z innymi graczami i walczyć z nimi w PvP.

Więcej takich gier

Przeglądaj nasze Gry RPG aby uzyskać więcej doskonałych tytułów RPG opartych na przeglądarce. Popularne wybory w tej kategorii to Koktajle i Fidget, Świat Dynamonów, oraz Ziemie wojny.

Data wydania

Kwiecień 2020

Deweloper

Eliatopię wykonał Robby Scherer.

Platformy

  • przeglądarka internetowa
  • Android

Sterowanie

  • Poruszanie się: WASD lub klawisze strzałek
  • Skok: spacja
  • Atak: lewy przycisk myszy lub C
  • Podnieś przedmioty: E
  • Interakcja: V
Reklama
Google Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama