Logo CrazyGames.com.pl

Desert Operations

400
oceny
8,3

Operacje pustynne

Buduj, rozwijaj i dowodzisz cywilizacją wojskową - wszystko w twojej przeglądarce internetowej. Operacje na pustyni dają Ci kontrolę nad operacją wojskową na pustyni. Musisz rozszerzyć swoją bazę, budować i ulepszać jednostki, aby zwiększyć swoją moc walki i zdominować grę, będąc najpotężniejszym przywódcą.

Budowanie

Konstrukcje budowlane to pierwszy etap tworzenia funkcjonalnej bazy. W ten sposób odblokujesz kolejne opcje, więcej budynków i więcej ziemi do rozbudowy i rozwoju masywnej bazy z zaawansowanymi możliwościami. Odblokujesz również aktualizacje dla swoich jednostek. Kiedy zbudujesz swoją bazę, możesz zabrać ją do społeczności i przetestować.

Wspólnota

Wprowadź swoją bazę na próbę w internetowej potyczce z innymi graczami, aby zobaczyć, kto ma najbardziej epicką bazę i zaawansowane siły wojskowe. Czatuj z innymi graczami lub graj z przyjaciółmi.

Podobne gry

Chcesz zagrać więcej darmowych strategii lub gier MMO? Sprawdź niektóre z poniższych tytułów.

Forge of Empires jest podstawą strategii budowlanej gry MMO, gdzie buduje się cywilizację od epoki kamienia do czasów współczesnych.

Jeśli lubisz futurystyczne motywy sci-fi w swoich grach strategicznych MMO, sprawdź Battle for the Galaxy. Zbuduj bazę w przestrzeni i walcz z wrogami o wyższość galaktyczną.

Feudal Wars to również doskonała gra RTS z podstawami i bitwami ustawionymi w erze Feudalnej.

Twórcy Gry

Gamigo stworzył tę grę.

Platforma

Przeglądarka internetowa

Sterowanie

Myszka i klawiatura.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama