Logo CrazyGames.com.pl

Derby Crash 3

118 643
oceny
9,3
Developed by  Roberto Mulas

Derby Crash 3 - zostań elitarnym kierowcą wyburzeń! Trzeci rozdział serii z typologią słynnych samochodów rajdowych Derby Crash . Odnowiona grafika jest teraz znacznie bardziej realistyczna dzięki bardzo dużemu polu gry z otwartym horyzontem, w którym możesz pędzić przez różne podrzędne ulice i prowadzić potężny czołg!

Podobnie jak w przypadku poprzednich wersji tej gry samochodowej, masz swobodę odkrywania pięknego, otwartego świata i testowania swoich umiejętności. Głównym celem demolition derby jest rozwalenie twojego samochodu i spowodowanie chaosu - możesz zrobić dokładnie to w tej oszałamiającej grze!

Realistyczne sterowanie i obsługa podczas jazdy

Ta gra zapewnia użytkownikom realistyczne wrażenia z jazdy. Samochody wyglądają wspaniale, a otwarty świat jest również szczegółowy i renderowany w pięknej grafice 3D przy użyciu silnika gry Unity. Oprócz tego sterowanie jazdą jest łatwe do nauczenia - użyj klawiszy WASD do sterowania kierowaniem i przyspieszeniem, a myszy do zmiany widoku kamery.

Aby oprzeć się na tych realistycznych elementach sterujących, samochody radzą sobie wyjątkowo. Prowadzenie jest realistyczne, a przerwy i sterowanie reagują. Możesz także wykonać niesamowite driftowanie i akrobacje, gdy przyzwyczaisz się do tego, jak samochód się zachowuje.

Wybierz jeden z wielu epickich pojazdów

Kolejną genialną kwestią dotyczącą Derby Crash 3 jest gama fajnych pojazdów, którymi możesz jeździć. Na początek wybór ultraszybkich samochodów sportowych wzorowanych na nowoczesnych samochodach, takich jak Porsche i Ferrari. Oprócz tego możesz jeździć niesamowitą opancerzoną skrzynią i ogromnym czołgiem bojowym z działającym działem!

Niezależnie od tego, który pojazd wybierzesz, baw się dobrze i odkrywaj każdy centymetr ogromnego otwartego świata. Pamiętaj, że podczas zabawy Twój pojazd będzie odnosił coraz większe uszkodzenia - widać zużycie karoserii i ramy. Uważaj, ponieważ pojazd może eksplodować!

Baw się dobrze i popraw swoje umiejętności jazdy w derbach demolition już dziś w trzeciej części tej niesamowitej gry samochodowej!

Data wydania

Luty 2020

Twórcy Gry

Derby Crash 3 zostało stworzone przez Roberto Mulasa aka Ciorbyna. Powinieneś także sprawdzić WrongWay , kolejną fantastyczną grę samochodową od niego!

Platforma

przeglądarka internetowa

Sterowanie

  • WASD lub klawisze strzałek = jazda
  • Spacja = hamulec ręczny
  • Enter=odwróć
  • C = zmiana kamery
  • R = naprawa
  • T = ramy czasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama