Logo CrazyGames.com.pl

Gry z Boksem

Zostań ostatecznym mistrzem walki z naszą kolekcją gier bokserskich! Są wśród nich gry ze sławnymi przeciwnikami, a także gry dla dwóch graczy, które pozwalają walczyć z przyjaciółmi!

Popularne Tagi

Spośród wielu dostępnych obecnie sportów walki, boks jest prawdopodobnie najbardziej popularny. Niektórzy uważają go za brutalny, ale inni kochają jego umiejętności i technikę. Wszyscy słyszeliśmy o legendach boksu, takich jak Mohamed Ali, Joe Frasier i Mike Tyson, a może oglądaliśmy wydarzenie PPV w telewizji. Bokserzy muszą być niezwykle twardzi, silni i zwinni. Trening do bycia bokserem wymaga zacięcia i determinacji. Nasz wybór przeglądarkowych gier bokserskich bierze wszystko co dobre w tym sporcie i pozwala walczyć z bezpieczeństwem swojego komputera!

Gry bokserskie oparte na przeglądarce internetowej są ogromną frajdą i często mają proste elementy sterujące, które każdy może załapać. Niektóre gry bokserskie mają świetną grafikę 3D, ale inne mają kreskówkową rozgrywkę. Niektóre gry bokserskie są to proste 1vs1 - festyn uderzeń, a inne pozwalają trenować własnego mistrza i uaktualnić swoje statystyki itp. Alternatywnie, istnieją parodie gier bokserskich, które pozwalają na rozbicie gwiazdy lub polityka na kwaśne jabłko! Niezależnie od tego, jaki rodzaj gry bokserskiej preferujesz, ten ręcznie wybierany wariant na pewno będzie zawierał coś, czym możesz się cieszyć! Spójrz na niektóre z poniższych tytułów:

Punch The Trump tak jest... zgadłeś! Gra bokserska, w której można uderzyć prezydenta Trumpa dla zabawy. Korzystając z klawiatury, można uderzać i podcinać Trumpa i próbować zablokować jego ciosy. Muzyka jest fajna, gra jest zabawna, i można użyć kilka specjalnych ruchów też! Boxing Live 2 przyjmuje inne podejście i pozwala stworzyć własnego boksera i rywalizować w walkach. Możesz ulepszyć ich statystyki, dostosować ich wygląd, a nawet wybrać ich pseudonim. Wreszcie, Boxing Physics to szalona zabawa w grę, która pozwala kontrolować chwiejącą się postać w serii bitew 1 na 1. Mamy nadzieję, że spodobają ci się te tytuły bokserskie i zostaniesz prawdziwym mistrzem walki!


Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry z Boksem?

 1. Drunken Boxing
 2. Boxing Random
 3. Boxing Stars
 4. Fight Arena Online
 5. Punchers
 6. Stickman Boxing KO Champion
 7. Boxing Fist Legends
 8. Idle Fight Combat Tycoon
 9. Boxing Rampage
 10. Funny Ragdoll Wrestlers

Jakie są najlepsze Gry z Boksem do grania na telefonach i tabletach?

 1. Boxing Random
 2. Stickman Boxing KO Champion
 3. Boxing Stars
 4. Boxing
 5. Drunken Boxing

Czym są Gry z Boksem?

Gry bokserskie pozwalają wyeliminować frustrację i rzucić kilka śmiertelnych ciosów i uderzeń. Przejmij kontrolę nad swoim własnym bokserem i walcz o to, aby zostać mistrzem.

Zagraj w najlepszą grę online Gry z Boksem za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w Drunken Boxing i wiele innych już teraz!
Pokaż Więcej