Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

There Is No Game

Ocena:
9,2
(78 241 głosów)
Wydany:
maj 2017
Technologia:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop-only)
Strony Wiki:

Ta gra… czekaj… czy to gra? Nie ma gry! Czy jest? Wykonuj różne wyzwania, gdy narrator próbuje przekonać Cię, że nie ma gry. Jest to oryginalna wersja gry jam stworzona przez Kamizoto.

Jak grać

Niegra rozpoczyna się od napisów wstępnych, w których najpierw musisz udowodnić narratorowi, że się mylił, wchodząc w interakcję z tekstem. Stamtąd szybko zanurzasz się w szereg zabawnych małych łamigłówek prowadzonych przez intrygującą historię, która sprawia, że chcesz dowiedzieć się więcej.

O Niegrze

Niegra to 10-15 minutowy tytuł, który wygrał w kategorii „oszustwo” w konkursie Newgrounds Construct Jam 2015. Grę opracował Pascal Cammisotto (KaMiZoTo). Dwa lata później, w 2017 roku zaczął Narysuj mi piksel z przyjacielem i sfinansował crowdfunding udanego spin-offu „Nie ma gry: Wrong Dimension”.

Więcej takich gier

Niegra jest uważane za gra przygodowa i ma wiele wspólnego z gatunkiem wskaż i kliknij . W grze pojawiają się również różne łamigłówki. Ucieknij lub zgiń to świetny wybór w tej kategorii i Stajemy się tym, co widzimy to kolejna popularna krótka gra, którą warto sprawdzić.

Cechy

  • Oryginalna koncepcja wygrywająca game-jam
  • Wciągająca narracja przez cały czas
  • Różne łamigłówki, które spodobają się każdemu
  • Historia, która odsłania i trzyma w napięciu

Deweloper

Ta gra została opracowana przez Kamizoto.

Data wydania

maj 2017

Platforma

Ta gra jest grą przeglądarkową.

Sterowanie

Kliknij lewym przyciskiem myszy aby działać.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama