Logo CrazyGames.com.pl

Stickman World War

Ocena:
9,3
(134 544 głosów)
Deweloper:
Sergey Mezhakov
Wydany:
maj 2021
Technologia:
HTML5 (Unity WebGL)
Platformy:
Browser (desktop-only), Android
Klasyfikacja:

Stickman World War to gra strategiczna 2D z pełną akcji kampanią, która rozwija się w różnych tematach. Gra jest współczesnym odpowiednikiem Stickman Clans, w tym, że zawiera nowoczesną broń, jednostki i struktury. Oprócz trybu kampanii możesz wziąć udział w bitwie online!

Śledź kampanię

Przed nami długa droga bitew! Ścieżka kampanii Stickman World War prowadzi Cię przez różnorodną gamę tematów, od apokalipsy po cyberpunk i Gwiezdne Wojny. Musisz bronić swojej bazy przed wrogimi stickmanami uzbrojonymi w mnóstwo broni i pojazdów wojskowych. Gdy nadejdzie odpowiedni moment, wyjdź poza linie wroga, aby zniszczyć ich bazę. Do wykonania jest ponad 50 unikalnych zadań!

Zwiększ swoją potęgę militarną

Możesz wzmocnić statystyki swojej armii i pracowników naftowych w zbrojowni, dzięki czemu jednostki będą silniejsze, lepiej chronione i lepiej noszą pieniądze na ropę. Sklep zapewnia również tymczasowe wzmocnienia w grze, dzięki czemu pracownicy naftowi generują więcej gotówki lub wysyłają bomby dywanowe na teren wroga.

Przetrwaj niekończące się fale

Tryb przetrwania wystawia na próbę Twoje planowanie strategiczne i siłę armii. Im dłużej poradzisz sobie z napływem wrogich stickmanów, tym więcej pieniędzy zarobisz na ulepszenie swoich jednostek i bazy.

Weź udział w walce online

Możesz wskoczyć bezpośrednio do akcji w trybie wieloosobowym online i zobaczyć, jak dobrze radzą sobie Twoje umiejętności strategiczne w bitwach w czasie rzeczywistym z graczami z całego świata.

Więcej takich gier

Przeglądaj nasze gry strategiczne dla bardziej angażujących tytułów strategicznych. Stickman World War czerpie inspirację z gier takich jak Age of War i Stick War.

Data wydania

maj 2021

Deweloper

Stickman World War został opracowany przez Sergey Mezhakov. Ten programista wydał kilka doskonałych gier, w tym Stickman Supreme Duelist 2 i Stickman Destruction 3 Bohaterowie.

Platformy

  • przeglądarka internetowa
  • Android

Sterowanie

Myszka

Reklama

Więcej Gier Z Tej Serii

Google Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama