Logo CrazyGames.com.pl

Age Of War

Ocena:
9,4
(113 614 głosów)
Wydany:
marzec 2018
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasyfikacja:

Age of War to epicka gra strategiczna, w której toczysz ciągłą wojnę. Kontynuuj tworzenie jednostek, aby chronić swoją bazę i niszczyć wroga. Kiedy zdobędziesz wystarczającą liczbę XP, twoja cywilizacja będzie ewoluować przez wieki, oferując nowe technologie do wykorzystania w walce.

Bitwa przez wieki

Zaczynasz w prostych czasach. Jaskiniowcy z nietoperzami i czasy katapulty rockowej. Każda epoka przynosi zupełnie nowe jednostki i broń, od mieszkańców jaskiń jadących na dinozaurach po futurystyczne unoszące się czołgi przyszłej epoki.

Aby pozostać w grze, musisz stworzyć wystarczającą liczbę jednostek i wieżyczek, aby powstrzymać nacisk przeciwnika, jednocześnie rozwijając wystarczającą siłę, aby dotrzeć do jego bazy. Aby bronić swojej kwatery głównej, możesz rozstawić wieżyczki i opracować dalsze miejsca na bardziej defensywną broń.

Masz też specjalny atak. Ataki artyleryjskie i bogowie sypią kamieniami, by wymienić tylko dwa. Ataki specjalne są idealnie używane, gdy masz kłopoty, a wiele wrogich jednostek zbliża się do ciebie.

Pięć wieków

W Age of War istnieje pięć etapów ewolucji. Możesz przejść do nowej ery, gdy zdobędziesz wystarczającą liczbę PD za zabijanie żołnierzy wroga! Pięć epok to:

  • Era kamienia łupanego
  • Wiek zamków
  • Epoka renesansu
  • Nowoczesność
  • Przyszły wiek

Dziedzictwo Age of War

Age of War zostało pierwotnie wydane jako gra Flash przez Louissi w 2007 roku. Była to jedna z pierwszych gier typu base defense i pomogła spopularyzować ten gatunek. Gra z pewnością przetrwała próbę czasu; nadal jest niezwykle popularny. Obecnie możesz grać w Age of War w HTML5 za darmo!

Więcej podobnych gier

Gry typu base defense były ulubionymi we wczesnych dniach gier internetowych. Przejrzyj naszą kolekcję gier obronnych, aby uzyskać więcej informacji. Możesz polubić Storm the House 3 , podobną grę, w której bronisz swojego domu przed armią ludzików.

Data wydania

Październik 2007, aktualizacja 2017

Twórcy Gry

Age of War to gra autorstwa Louissi.

Sterowanie

Kliknij lewym przyciskiem myszy, aby rozmieścić jednostkę.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama