Logo CrazyGames.com.pl
126 572
oceny
9,0
Developed by  Kooapps

Stacky Bird to hiperprzyjemna gra zręcznościowa, w której układasz jajka, aby uniknąć przeszkód. Układaj wieże z jajek i rób uniki, aby nie rozbić swojego ptaka. Przechodź przez kolorowe poziomy, leć do nowych światów i ciesz się nagrodami!

Cechy

Wyrusz na wyprawę do zamku króla Spiky'ego

Król Spiky porwał twojego ptaka! Dołącz do Ptaszka Stacky'ego w wyprawie, aby uratować swoją dziewczynę z zamku króla Spiky'ego. Układaj jajka wysoko, aby przeciąć przeszkody, gdy kwadratowy ptaszek będzie leciał przez poziom. Jeśli uda Ci się zaliczyć 3 idealne lądowania, wejdziesz w tryb strzelania!

Odkrywaj nowe lądy i zbieraj nagrody

Machaj skrzydłami i leć do nowych miejsc. Korzystaj z różnych poziomów bonusowych, aby w miarę postępów zdobywać dodatkowe złoto i sekretne postacie. Złoto możesz wykorzystać do wyposażenia swojego uroczego domku dla ptaków w sofę, telewizor i wiele innych rzeczy.

Kupuj nowe skórki za swoje złoto

Zabawa w ptaka to świetna zabawa, ale możesz też zostać żółwiem, kurczakiem, świnką i wieloma innymi zwierzęcymi przyjaciółmi. Znajdź swojego ulubionego urocze zwierzątko i zabrać je na przygodę.

Rywalizuj i wracaj na ograniczone wydarzenia

Dołącz do grona współzawodników Stacky'ego Ptaka i zostań ekspertem w rozbijaniu jaj. Istnieje tablica liderów dziennych, tygodniowych i wszech czasów. Dostępne są również limitowane wydarzenia na żywo, takie jak minigry i specjalne poziomy, które pozwolą Ci odblokować wyjątkowe i niepowtarzalne postacie!

Data wydania

Czerwiec 2022

Twócy

Stacky Bird został opracowany przez Kooapps, twórcę hitowej gry mobilnej Snake.io.

Platformy

  • Przeglądarka internetowa (stacjonarna i mobilna)
  • Android
  • iOS

Sterowanie

  • Naciśnij lub przytrzymaj spację, aby złożyć jaja
  • Kliknij lub przytrzymaj lewy przycisk myszy, aby złożyć jaja
Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama