Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Noob Gigachad: Parkour Tricks Challenge

Ocena:
8,9
(13 109 głosów)
Deweloper:
Artur Stogney
Wydany:
styczeń 2024
Technologia:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasyfikacja:

Noob Gigachad: Parkour Tricks Challenge to zabawna gra parkour 2D w uniwersum Noob! Monster School kopnęło Nooba, a Herobrine zmieniła go w Gigachada! Biegnij, skacz i wykonuj sztuczki parkour. Zbieraj diamenty po drodze i użyj ich do odblokowania nowych skórek. Dotrzyj do portalu, unikając wpadnięcia do dziur, i wygraj wyzwanie!

Jak grać

Eksploruj poziomy

Przebiegnij przez różne poziomy z krajobrazami inspirowanymi grą Minecraft. Unikaj przeszkód, pokonuj trudne skoki i zbieraj niebieskie klejnoty po drodze do końcowego portalu.

Unikaj niebezpieczeństw

W trakcie misji stawią ci czoło zwierzęta, mieszkańcy wioski, creepery i inni. Nie martw się! Nie będą ci szkodzić ani wpływać na ciebie. Jednak obiekty takie jak TNT z pewnością tak będą! Inne niebezpieczeństwa, których powinieneś unikać, to spadające platformy z piaskiem, lawa i strzały. Strzały nie są śmiertelne, ale odrzucają cię w tył.

Zdobywaj nagrody

Gdy zgromadzisz wystarczającą ilość swoich cennych niebieskich kamieni, możesz nacisnąć pauzę i udać się do menu głównego. Tutaj znajdziesz sklep. Możesz tu kupić losowe skórki i założyć je.

Więcej gier tego typu

Jeśli spodobała ci się gra Noob Gigachad: Parkour Tricks Challenge, to z pewnością przypadną ci do gustu nasze inne gry parkour. Bloxd jest popularną grą w tej kategorii, podobnie jak OvO.io.

Cechy

  • Różne poziomy o tematyce Minecraft
  • Wykonuj trudne skoki parkour
  • Unikaj niebezpiecznych przeszkód
  • Zbieraj klejnoty, które możesz wydać na skórki

Data premiery

Grudzień 2023

Platforma

Przeglądarka internetowa (komputerowa i mobilna)

Ostatnio zaktualizowany

30 sty 2024

Wideo z rozgrywki

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama