Logo CrazyGames.com.pl

Mahjong Connect

12 042
oceny
6,3

Mahjong Connect to darmowa gra logiczna polegająca na dopasowywaniu płytek. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz spędzić trochę czasu w pojedynkę lub wyzwanie angażujące umysłowo. Po prostu połącz pary sąsiadujące ze sobą i na zewnętrznej krawędzi planszy, zanim skończy się czas! Gra znana jest również jako MahJongCon.

Jak grać w Mahjong Connect

Aby ukończyć planszę Mahjong Connect, musisz usunąć wszystkie płytki. Możesz usuwać płytki, wypatrując pary i klikając je obok lub wokół zewnętrznych krawędzi planszy. Musisz to zrobić, zanim skończy się czas na dole.

Jeśli utkniesz w dowolnym momencie, możesz użyć jednej z pięciu dostępnych wskazówek, aby wskazać właściwy kierunek. Łącznie dostępnych jest 12 poziomów trudności.

O grze Mahjong Connect

Mahjong Connect to gra w pasjansa, co oznacza, że jest przeznaczona do gry w pojedynkę. Mahjong Solitaire różni się całkowicie od tradycyjnej chińskiej gry Mahjong, ale wykorzystuje te same tradycyjne obrazy kafelków. Istnieje wiele odmian pasjansa Mahjonga, niektóre zawierają tasowanie płytek, a inne zawierają płytki „wieloznaczne”, które oferują specjalne funkcje poza zwykłą grą.

Więcej gier Mahjong

Mahjong to doskonała gra, w której możesz rzucić wyzwanie swoim umiejętnościom rozpoznawania wzorców i logiki. Istnieją również inne odmiany, spójrz na niektóre z tych gier Mahjong:

Mahjong Classic - klasyczny Mahjong od góry do dołu z kolorową grafiką.

Onet Connect Classic - proste połączenie Mahjonga z uroczymi postaciami zamiast tradycyjnych elementów.

Mahjong Dark Dimensions - Mahjong na trójwymiarowej kostce.

Data wydania

Mahjong Connect został pierwotnie wydany jako gra Flash w maju 2009 roku. Wersja HTML5 jest dostępna od kwietnia 2017 roku.

Twórcy Gry

Wersja Flash została stworzona przez Front Network. Wersja HTML5 została opracowana przez firmę Azerion.

Platforma

Przeglądarka internetowa (stacjonarna i mobilna)

Sterowanie

Naciśnij lewy przycisk myszy, aby wybrać płytki Mahjonga.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama