Logo CrazyGames.com.pl

Mahjong Classic

31 626
oceny
8,1

Mahjong Classic to darmowa gra mahjong z tradycyjnymi zasadami i kafelkami. Ta klasyczna i kultowa gra wystawia na próbę Twoją logikę i pamięć. Nie ma ograniczeń czasowych ani ograniczeń, możesz usiąść wygodnie i cieszyć się relaksującą grą w madżonga online we własnym tempie.

Jak grać w Mahjong Classic

Grupy płytek

Mahjong to wymagająca gra logiczna składająca się ze 144 kafelków podzielonych głównie na trzy kolory. Podstawowe kolory to:

  • Kropki - kółka funkcji
  • Bambus - linie charakterystyczne
  • Znaki - zawierają chińskie znaki

W tej wersji Mahjong Classic zauważysz również mieszankę kafelków honoru i bonusów, takich jak kafelki z kwiatami i kafelki ze smokami.

Wiele płytek wygląda podobnie, ale ma niewielkie różnice wizualne. Musisz zachować bystry umysł i skupić się na dostrzeganiu różnic, aby znaleźć identyczne elementy, które pasują do siebie.

Pasujące płytki

To, co sprawia, że gra mahjong jest trudna, to niemożność przesuwania pionów z zablokowanymi obiema stronami. Oznacza to, że możesz dopasowywać tylko kafelki mahjonga z co najmniej jedną ich lewą lub prawą stroną która jest wolna. Warto zacząć od góry stosu i schodzić w dół.

Korzystanie z podpowiedzi

Jeśli utkniesz, Mahjong Classic zawiera nieskończone podpowiedzi, a planszę możesz przetasować w dowolnym momencie. To odświeżająca zmiana w stosunku do gier mahjong, które dodają limity czasowe i nie mają żadnych wskazówek. Naprawdę nie spiesz się, aby pomyśleć o swoich ruchach w tej grze logicznej.

Więcej takich gier

Mahjong Classic to najlepszy wybór, jeśli chcesz zagrać w oryginalną grę mahjong solitaire. Jednak w naszej ofercie jest o wiele więcej tytułów do wyboru darmowe gry mahjong kolekcja. W każdą z tych gier możesz grać za darmo online w swojej przeglądarce internetowej. Inne popularne wybory to Mahjong Connect, Mahjong Alchemy, oraz Mahjong Dark Dimensions.

Cechy

  • Mieszanka grup kafli w kolorze i honoru
  • Spokojne tempo - bez ograniczeń czasowych
  • Nieskończone wskazówki i przetasowania, które Ci pomogą
  • Czyste, ostre wizualizacje ze świetnymi efektami dźwiękowymi

Data wydania

Kwiecień 2018

Platforma

Przeglądarka internetowa (stacjonarna i mobilna).

FAQ

Czy Mahjong Classic działa na urządzeniach mobilnych?

Tak, możesz grać w Mahjong Classic na swoim urządzeniu mobilnym!

Jakie są zasady gry Mahjong Classic?

Dopasuj identyczne płytki, aby je usunąć. Możesz przesunąć dowolny kafelek, który nie ma lewej, prawej lub obu stron zablokowanych przez inne elementy.

Czy Mahjong Classic jest dobry dla początkujących?

Tak. Jeśli chcesz nauczyć się grać w tradycyjny Mahjong Solitaire, Mahjong Classic to świetny wybór. Istnieje nieskończona ilość wskazówek, jeśli utkniesz.

Sterowanie

Kliknij lewym przyciskiem myszy, aby wybrać kafelek.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama