Logo CrazyGames.com.pl

Mahjong 3D

385
oceny
7,5

Mahjong 3D to trójwymiarowa gra mahjong oferująca wyzwania czasowe. Kliknij dwa pasujące do siebie bloki, aby je usunąć, i zbierz jak najwięcej dopasowań, zanim upłynie czas!

Mahjong 3D - Jak grać

Dopasuj płytki

Ta gra mahjong 3D przypomina zwykły pasjans mahjong, ale płytki są ułożone w przestrzeni trójwymiarowej, a płytki nie są w tradycyjnym stylu mahjong.

Możesz dowolnie przesuwać kostkę z płytkami, aby znaleźć pasujące do siebie elementy. Możesz dopasować tylko takie płytki mahjonga, których przynajmniej jeden lewy lub prawy bok jest wolny.

Przechodzenie do trudniejszych wyzwań

Po pokonaniu pierwszej kostki otrzymasz większą kostkę, z którą będziesz musiał się zmierzyć. Proces ten trwa do momentu, gdy skończy się czas. Na koniec gry otrzymasz nagrodę w postaci wysokiego wyniku, który będziesz mógł pobić następnym razem.

Pomocnicy

W trakcie gry możesz skorzystać z 4 darmowych natychmiastowych meczów i 2 tasowań, aby pomóc sobie, gdy utkniesz w martwym punkcie.

Więcej gier Mahjong

Przeglądaj nasze gry mahjong w kolekcji można znaleźć o wiele więcej tytułów do wyboru. Mroczne wymiary mahjonga to podobna gra 3D. Istnieją też inne zwykłe warianty, takie jak Mahjongg Cukierki oraz Mahjong Prawdziwy które są warte obejrzenia.

Data wydania

luty 2020 r.

Platforma

Przeglądarka internetowa (stacjonarna i mobilna)

Sterowanie

  • Kliknij lewym przyciskiem myszy, aby wyczyścić płytki
  • Przeciągnij lewy przycisk myszy, aby obrócić
  • Użyj myszki do powiększania/pomniejszania
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama