Logo CrazyGames.com.pl

Fireboy and Watergirl 1: Forest Temple

832 074
oceny
9,0

Fireboy and Watergirl 1 to pierwsza kooperacyjna platformówka z serii Fireboy and Watergirl. W tej przygodzie eksplorujesz 32 poziomy Leśnej Świątyni, kontrolując postacie Fireboy i Watergirl poprzez różne zagadki.

Jak grać

Graj wspólnie

Fireboy and Watergirl 1: Forest Temple najlepiej grać w kooperacji z jednym innym graczem. Ty i znajomy kontrolujecie obie postacie osobno. Używając tych postaci, musisz pokonać szereg pułapek i trudnych sytuacji, zbierać klejnoty i dotrzeć do końca poziomu.

Myśl kreatywnie

Obie postacie mają unikalne zalety, które powinieneś wykorzystać, aby poruszać się po poziomie. W miarę przechodzenia przez ponad 30 etapów w Fireboyu i Watergirl wyzwania stają się coraz trudniejsze. Będziesz musiał użyć postaci razem, aby przejść przez drzwi, wjechać na windy i przez śmiertelnie zielony szlam.

Seria Fireboy i Watergirl

Fireboy and Watergirl to popularna seria platformówek z różnymi zagadkami do rozwiązania. Ta gra jest pierwszą z serii. Oto reszta kolekcji do przeglądania:

Fireboy and Watergirl 2: Light Temple

Fireboy and Watergirl 3: Ice Temple

Fireboy and Watergirl 4: Crystal Temple

Fireboy and Watergirl 5: Elements

Więcej gier dla 2 graczy

Aby uzyskać więcej tytułów dla 2 graczy do grania ze znajomymi, przejrzyj nasze Gry dla 2 graczy. Niektóre popularne wybory to Stickman Supreme Duelist 2 i Basketball Stars.

Funkcje

  • Graj razem z przyjacielem
  • Pokonaj śmiertelne pułapki i łamigłówki
  • Poznaj Leśną Świątynię
  • Pokonaj 32 trudne poziomy

Data wydania

19 listopada 2009 r. jako Gra Flash. Został zaktualizowany w maju 2018 roku jako gra HTML5, w którą można grać zarówno w przeglądarkach stacjonarnych, jak i mobilnych.

Deweloper

Oslo Albet stworzył tę grę.

Platforma

  • Przeglądarka internetowa (stacjonarna i mobilna)

Sterowanie

  • Użyj klawiszy strzałek do sterowania - Fireboy
  • Użyj WAD do sterowania - Watergirl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama