Logo CrazyGames.com.pl

Deep Miners Idle

6530
oceny
9,5
Developed by  Neko

Deep Miners Idle to gra górnicza iddle gdzie wydobywasz surowce i kopiesz głębiej pod ziemią. Zbierz zespół górników i wyrusz na poszukiwanie rarytasów ukrytych w skorupie ziemskiej! Dokonuj ulepszeń, aby przyspieszyć proces zarabiania pieniędzy.

Cechy

Kop dla pieniędzy 💰

Użyj kilofa, aby zniszczyć ziemię. Znajdziesz w niej węgiel i inne minerały, które możesz wymienić na monety i zasilić nimi wiertło.

Wiercenie głębiej pod ziemią 👇

Kiedy już zasilisz swoje wiertło, użyj go, aby kopać dalej w ziemi w poszukiwaniu bardziej opłacalnych zasobów do sprzedania. Znajdziesz tu złoto, rubiny i inne klejnoty, które czekają na odkrycie.

Zatrudnij więcej górników 👷

Użyj swojego złota, aby kupić górników, dzięki czemu będziesz mógł bezczynnie pracować, kiedy oni będą pracować! Posiadanie większej liczby górników przyspieszy odkrywanie kolejnych ukrytych skarbów Ziemi i zbieranie nagród.

Ulepsz swój biznes 📈

Możesz ulepszać zdolności swojej postaci, aby więcej przenosić, więcej kopać i szybciej wymieniać zasoby. Możesz ulepszać te umiejętności także u swoich robotników.

Oprócz ulepszeń opartych na monetach, możesz stosować różne efekty, kupując specjalne ulepszenia za pomocą klejnotów.

Więcej gier o górnictwie

Jest coś bardzo satysfakcjonującego w skrobaniu ziemi i znajdowaniu cennych przedmiotów. Sprawdź Bezczynne Imperium Górnicze dla innego fajnego tytułu z typu gier z wydobyciem - gra bezczynności. Motherload dla klasyka i Gold Digger FRVR dla czegoś bardziej dynamicznego.

Data wydania

Marzec 2022

Programista

Neko zrobił tę grę.

Platforma

Przeglądarka internetowa (stacjonarna i mobilna)

Ostatnio zaktualizowany

05 lip 2022

Sterowanie

  • A = poruszanie się w lewo
  • D = ruch w prawo

Możesz również użyć lewego przycisku myszy, aby nacisnąć przyciski w grze, aby przejść w lewo i w prawo.

Reklama

Więcej Gier Z Tej Serii

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama