Logo CrazyGames.com.pl
background

Block Champ

2544
oceny
9,0

Block Champ to gra Tetris w stylu 10x10 z kilkoma unikalnymi zwrotami akcji. Twórz poziome i pionowe rzędy bloków, aby usunąć je z gry i zwiększyć swój wynik.

Jak grać w Mistrza Bloków

Zasady podstawowe

Block Champ jest podobny do Tetris ale jednocześnie zupełnie inne. Możesz wybrać, czy chcesz się bawić wielokolorowymi klockami, czy też na początku jednym kolorem.

Zamiast próbować dopasować klocki, gdy spadają, aby utworzyć poziome rzędy, sam układasz klocki w dowolnym miejscu na planszy. Możesz oczyszczać rzędy zarówno w poziomie, jak i w pionie, tak jak w 10x10.

Jest też kilka znacznie większych bloków niż w Tetrisie, więc trzeba brać pod uwagę dostępną przestrzeń. Jeśli nie ma miejsca na dany klocek, będzie on wyszarzony, dopóki nie zrobisz dla niego miejsca.

Wyjątkowe zwroty akcji

Dodatkową atrakcją w Block Champ są błyskawice i lodowe bloki. Błyskawice są aktywowane, gdy dwie figury ustawią się w jednej linii, oczyszczając rząd bez konieczności wypełniania wszystkich miejsc. Bloki lodu odtwarzają kwadrat w tym samym miejscu po oczyszczeniu rzędu.

Endgame

Gdy nie możesz już zmieścić pozostałych elementów na planszy, gra się kończy, a Ty otrzymujesz swój wynik końcowy, który musisz poprawić następnym razem.

Data wydania

Kwiecień 2020 r.

Platforma

Przeglądarka internetowa (stacjonarna i mobilna)

Sterowanie

Przeciągnij lewym przyciskiem myszy, aby przesunąć elementy.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama