Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Big Tower Tiny Square 2

Ocena:
8,8
(8281 głosów)
Deweloper:
EvilObjective
Wydany:
luty 2022
Technologia:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)

Big Tower Tiny Square 2 powraca z kolejną zagadkową platformówką. Wspinaj się po raz kolejny na wieżę, aby uratować Ananasa. Zawiera oryginalną wieżę i nowe przeszkody!

Opowieść

Wielki Kwadrat powrócił do pierwszej Wielkiej Wieży. Po tym, jak klon Ananasa został zniszczony w Wielkiej Wieży Flappy, Wielki Kwadrat podstępnie ukradł nowego Ananasa (jak!?) i odbudował ruiny starej Wielkiej Wieży za pomocą pułapek z poprzednich wież!

Wspinaj się na nową Wielką Wieżę, Malutki Kwadrat. Uratuj ananasa! Dokonaj zemsty!

Gra

Jesteś małym kwadratem wspinającym się na wielką wieżę - zupełnie jak w oryginalnej grze. Poziom to jedna wielka wieża pełna śmiertelnych niespodzianek. W miarę postępów w grze zagrożenia kumulują się, a ich pokonanie wymaga większej precyzji i koncentracji. Gra Big Tower Tiny Square 2 została odnowiona pod względem estetycznym i zawiera zupełnie nowe wyzwania, z którymi musisz się zmierzyć!

Jak grać

Przesuń malutki kwadracik w górę wielkiej wieży. Uważaj na przeszkody i ostrożnie podchodź do każdego nowego odcinka. Inne malutkie kwadraty będą udzielać ci wskazówek w drodze do uratowania Ananasa. Punkty kontrolne pojawiają się często, więc nigdy nie będziesz zbyt daleko od miejsca, w którym ostatnio zginąłeś.

Więcej gier podobnych do tej

Więcej gier z serii Big Tower Tiny Square znajdziesz na dole tej strony. Alternatywne tytuły można znaleźć na stronie Vex 6 oraz Fireboy i Watergirl 6l ub przejrzyj naszą stronę platformówek aby poznać pełną kolekcję.

Cechy

  • Zupełnie nowe wyzwanie dla Malutkiego Kwadrata
  • Trudne przeszkody do ominięcia
  • Znakomita muzyka i wizualizacje
  • Szybka, zabawna rozgrywka w platformówce

Data wydania

luty 2022 r.

Deweloper

Grę opracowała firma EvilObjective.

Platforma

Przeglądarka internetowa (stacjonarna i mobilna)

Sterowanie

Użyj klawiszy strzałek lub WASD, aby poruszać się i skakać.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama