Logo CrazyGames.com.pl

Gry Ninja

Przejdź do trybu stealth w stylu ninja! Leć pod radarem w tych darmowych grach ninja i zarzuć kilka zgrabnych ruchów walki ninja, dzięki którym poczujesz się jak prawdziwy wojownik ninja.

Popularne Tagi

Uderzaj jak Ninja

Ninja byli tajnymi agentami działającymi w feudalnej Japonii, prowadzącymi wszelkiego rodzaju podejrzane i tajne działania, często w ciemnościach nocy. Używali samurajskich mieczy, shurikenów i innych śmiercionośnych broni, by szybko i bezszelestnie likwidować swoje cele. Możesz opanować sztukę skradania się, która była kiedyś znakiem rozpoznawczym tych tajemniczych nocnych wojowników, w tych grach online o ninja!

Popularne gry o ninja

Ninja Hands oraz Ninja Escape to dwie popularne gry casual, w których wykonuje się ruchy ninja, by walczyć z przeciwnikami. Ninja Clash Heroes to kolejny popularny wybór w tematyce ninja z gatunku FPS. Oprócz tych najwyżej ocenianych gier o ninja, możesz sprawdzić takie legendarne tytuły jak Fruit Ninja gdzie niczym samurajski kucharz machasz i kroisz latające owoce.

Przejrzyj całą kolekcję i ciesz się grą w którąkolwiek z tych darmowych gier online o ninja na komputerze i urządzeniach przenośnych.


Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry Ninja?

 1. Ninja Hands
 2. Ninja Escape
 3. Shadow Ninja Revenge
 4. Ninja Clash Heroes
 5. Epic Ninja
 6. Crazy Assassin
 7. Ninja Rian
 8. The Legendary Assassin Ninja KAL
 9. Ninja Survivors Halloween
 10. Ghost Walker

Jakie są najlepsze Gry Ninja do grania na telefonach i tabletach?

 1. Ninja Escape
 2. Fruit Ninja
 3. Ninja Painter
 4. Crazy Assassin
 5. Ninja Clash Heroes

Czym są Gry Ninja?

Gry Ninja to gry, w których grasz jako ninja w różnych scenariuszach. Gry te często zawierają stereotypowy obraz ninja, wraz z ich legendarnymi ruchami bojowymi. Gry Ninja mogą również zawierać japońskie tło i inne elementy japońskiej kultury.


Zagraj w najlepszą grę online Gry Ninja za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w Ninja Hands i wiele innych już teraz!
Pokaż Więcej