Logo CrazyGames.com.pl

Gry Mario

Tutaj znajdziesz kolekcję najlepszych gier Mario, w które możesz grać za darmo w swojej przeglądarce internetowej. Ciesz się klasyczną platformówką Mario 2D lub wskocz do ekscytujących gier Mario 3D. Znajdź najnowsze gry Mario, korzystając z filtrów listy.

Popularne Tagi

O Mario Games

Pomóż legendarnemu włoskiemu hydraulikowi i uzależnionemu od grzybów Mario w jego przygodzie przez świat pełen rur, złotych monet, pudełek i niegrzecznych Goombas. Często jest on na misji, aby uratować damsel w niebezpieczeństwie, księżniczka Peach.

Od czasu pierwszego wydania Mario na Nintendo, Mario i jego brat Luigi osiągnęli legendarny status w świecie gier.

Te klasyczne gry platformowe utorowały drogę gatunkowi gier platformowych i wielu współczesnym tytułom. Jeśli masz Nintendo Switch lub 3Ds, możesz cieszyć się grami wideo retro, takimi jak Super Mario World, Super Mario Bros i Mario Kart.

Jeśli nie masz tych konsol, możesz grać w darmowe gry Mario na komputerze lub urządzeniu mobilnym.

Mario Gry walki

Gry w tej sekcji przedstawiają Mario we wszystkich rodzajach szalonych sytuacji, od biegania i jazdy do walki intensywne bójki w Super Smash Flash, a jest to gra, w której występują Luigi, Wario i inne legendarne postacie Nintendo.

Mario Gry zręcznościowe

Mario to postać, która jest z nami od zarania współczesnych gier wideo. Nawet teraz, prostota platformówki 2D jest tak popularna jak nigdy dotąd. Możesz cieszyć się Super Mario Run dla klasycznego doświadczenia Mario, lub sprawdź Nieuczciwy Mario jeśli chcesz zagrać w grę z okrutnym twistem.

Dla bardziej dosłownej interpretacji gier zręcznościowych Mario, sprawdź Mario Invaders dla porywającego połączenia rozgrywki Space Invaders i postaci Mario.

Gry takie jak Mario

Nie można dyskontować zabawy z grami Mario, dlatego istnieje tak wiele gier inspirowanych Mario i Mushroom Kingdom on tak często odwiedza.

Jeśli chcesz przeżyć coś podobnego do niezwykle udanej gry Super Mario 64, sprawdź Kogama Super Mario N64. Super Cebulowy Chłopiec to również gra w stylu Mario, inspirowana najwcześniejszymi tytułami z serii Mario.


Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry Mario?

 1. Super Robo - Adventure
 2. Ringo Starfish
 3. Super Billy Boy
 4. Steve's World
 5. Donkey Kong Returns
 6. Jelly Mario Bros
 7. Plumber's Creed
 8. Mario Invaders
 9. 1985
 10. Kogama Super Mario N64

Jakie są najlepsze Gry Mario do grania na telefonach i tabletach?

 1. Steve's World
 2. Super Onion Boy
 3. Super Oscar

Jakie są niektóre niedoceniane Gry Mario?

 1. Super Smash Flash

Czym są Gry Mario?

Gry Mario to gry z udziałem lub inspirowane Mario, ikoną włoskiego hydraulika i cenioną postacią z gier wideo. Możesz grać w Mario w sytuacjach walki, biegania i klasycznego formatu platformowego, z którego Mario wyłonił się po raz pierwszy. Istnieje również wiele zabawnych gier, które przypominają Mario.


W naszym zbiorze, znajdują się 17 gry mario. Gry te to zarówno gry przeglądarkowe na komputer oraz urządzenia mobilne, jak i aplikacje do korzystania z gier na telefony i tablety z systemem Android i iOS. Przedstawiamy wam gry 1-17, w tym Super Robo - Adventure, Ringo Starfish, Super Billy Boy, i wiele innych darmowych gier.
Pokaż Więcej