Logo CrazyGames.com.pl
29 817
oceny
9,0

Vex 6 to szósta gra platformowa z serii Vex. W Vex 6 pojawiło się kilka nowych funkcji i wyzwań. Jak zwykle, przejdź przez szereg skomplikowanych pułapek i przeszkód, aby dotrzeć do końca każdego poziomu!

Jak grać w Vex 6?

Przetrwaj śmiertelne pułapki

Podobnie jak w poprzednich grach Vex, będziesz wielokrotnie cięty, rozbijany i odcinany przez różne śmiercionośne urządzenia. Jedynym sposobem na poprawę i zminimalizowanie liczby zgonów jest kontynuowanie gry, dopóki nie opanujesz techniki i nie poznasz perfekcyjnie czasów.

Zarabiaj bonusy za umiejętną grę

W Vex 6 wbudowane są różne bonusy. Każdy poziom ma 3 cele, które obejmują zarobienie określonej liczby monet i ukończenie etapu bez umierania. Istnieje również codzienna faza bonusowa z różnymi pomieszczeniami i codziennymi zadaniami do spełnienia.

Ulepsz swojego faceta Vex

Możesz wykorzystać swoje cenne monety Vex i bonusowe gwiazdki, aby kupić odjazdowe nowe skórki dla swojej postaci Vex. W sklepie ze skórkami do odblokowania jest wiele wspaniałych kostiumów o różnym stopniu rzadkości.

Więcej takich gier

Jeśli lubisz zagadkowe platformówki, takie jak Vex, sprawdź Fireboy and Watergirl 6 lub jakiekolwiek wcześniejsze tytuły z serii Vex. W naszej ofercie jest o wiele więcej gier pełnych akcji gry platformowe Sekcja.

Cechy

  • Przetrwaj trudne pułapki i przeszkody
  • Odblokuj nowe skórki dla swojej postaci
  • Codzienne wyzwania i poziom bonusowy
  • Graj na pełnym ekranie za darmo

Data wydania

Październik 2021

Deweloper

Niesamowity Adam opracował tę grę.

Platforma

Przeglądarka internetowa (stacjonarna i mobilna)

Sterowanie

  • AD lub strzałka w lewo/prawo do poruszania się
  • W lub strzałka w górę, by skakać
  • S lub strzałka w dół, aby kucnąć (wprowadzić akt)
Reklama

Więcej Gier Z Tej Serii

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama