Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Vex 3

Ocena:
9,1
(169 842 głosów)
Wydany:
sierpień 2014
Technologia:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)

Vex 3 to trzecia gra platformowa z serii Vex. Gra jest pełna zwrotów akcji, z labiryntem śmiercionośnych urządzeń i pułapek do poruszania się na każdym poziomie. Unikaj wirujących ostrzy, kolców i pułapek, aby dostać się do następnego aktu!

Jak grać w Vex 3

Aby przejść i przejść dalej w Vex 3, musisz dotrzeć do końca każdego aktu. Oznacza to unikanie śmiertelnych pułapek i urządzeń rozsianych na każdym poziomie. Kiedy padniesz ofiarą jednego z tych śmiertelnych urządzeń, zostaniesz odesłany z powrotem do najbliższego punktu kontrolnego. Stamtąd musisz wymyślić, jak pokonać przeszkodę, która sprawia ci trudności.

Vex 3 akty

Do przepracowania jest 10 regularnych aktów. Jak można sobie wyobrazić, robi się trudniej. Labirynt staje się bardziej złożony, a pułapki trudniejsze. Jeśli jesteś zdeterminowanym graczem, istnieje również 9 aktów wyzwań. Dzięki nim otrzymasz zasłużone trofeum „Hardcore”.

Trofea

Jeśli wydostanie się z poziomu żywego nie wystarczy, jest więcej osiągnięć, które sprawią, że poczujesz się spełniony. Możesz zdobyć fajne trofea za doskonałe ukończenie aktu bez umierania lub umierania zbyt wiele. Potem są osiągnięcia Hardcore. Osiągnięcia te obejmują ukryte gwiazdki rozsiane na każdym poziomie, a także dodatkowe 9 aktów wyzwania.

Seria Vex

Vex to jedna z najpopularniejszych gier logicznych typu stickman. Mechanika serii Vex przypomina niezwykle trudną serię gier N, która powstała w 2004 roku.

Oryginalny Vex był grą Flash wydaną w 2013 roku. Vex 4 to najnowszy dodatek do serii gier Vex, a Vex 5 ma zostać wydany w przyszłości.

Gry Stickman

Jest więcej gier stickman, z których wiele zawiera elementy survivalowe i puzzle, takie jak Vex 3.

Swingin 2 - pokonuj śmiertelne przeszkody podczas huśtania się w powietrzu.

Stick Running - biegnij bez końca jako stickman i unikaj przeszkód.

Funkcje

  • Wymagająca, ale wciągająca rozgrywka
  • Szereg łamigłówek do poruszania się
  • Dodatkowe poziomy i osiągnięcia za Twoje postępy
  • 10 standardowych poziomów i 9 dodatkowych aktów wyzwań

Deweloper

Vex 3 to gra Amazing Adama, podobnie jak jej prequele Vex i Vex 2 i jego niesamowita kontynuacja, Vex 4.

Data wydania

Sierpień 2014

Instrukcje

Użyj klawiszy strzałek lub WASD, aby się poruszać. Skakać z boku na bok, aby wspiąć się na ściany. Odtwórz nowe akty, stojąc na ich bloku aktu i naciskając klawisz strzałki w dół. Fioletowe bloki są słabe, więc będą spadać, jeśli krok na nich. Pomarańczowe bloki są super sprężyste i są świetne, jeśli chcesz skoczyć wysoko w powietrze! Gra zawiera wiele punktów kontrolnych, więc zawsze możesz zacząć od ostatniego, gdy zginiesz.

Najczęściej Zadawane Pytania

Gdzie mogę grać w Vex 3 bez Flash Playera?

W CrazyGames możesz grać w Vex 3 w HTML5.

Czy Vex 3 jest trudny?

Vex 3 to wymagająca gra, która sprawdza Twoje umiejętności rozwiązywania problemów, a także osąd i refleks.

Gdzie mogę zagrać w najnowszą grę Vex?

Możesz zagrać w najnowsze Vex na CrazyGames. Najnowsza gra Vex w CrazyGames to Vex 4, z Vex 5 oczekiwanym w przyszłości.

Kiedy wydano Vex 3?

Vex 3 został wydany w sierpniu 2014 roku.

Reklama

Więcej Gier Z Tej Serii

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama